+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Синефрин

Синефрин

Синефрин є одним з найпопулярніших у світі жироспалювачів. Для багатьох людей він відомий як екстракт гіркого апельсина і виступає частиною обов’язкової дієтичної добавки, в період “сушки”. Речовина забезпечує високоефективні показники під час регулювання рівня підшкірних жирів, насамперед завдяки стимуляції термогенезу в організмі.

 

Термогенез – процес утворення тепла, який наш організм застосовує в процесі інтенсивних фізичних навантажень або при замерзанні. Акумулювання організмом тепла використовує як “паливо” або основний процес жирові клітини, розщеплюючи їх, на що загалом і закладена енергія жирів у тілі людини.

Який принцип дії Синефрину

Головне і єдине завдання Синефрину – запустити процес спалювання жирів. По суті, речовина є подразником для рецепторів, які відповідають за стабілізацію температури тіла. Рецептори відчувають “холод”, приводячи в дію одночасно масу процесів:

 

– виробляється максимально можлива кількість тепла;

– жирові клітини розщеплюються, віддаючи накопичену енергію;

– активізує білки, даючи змогу м’язовим волокнам поглинати жирові накопичення;

– розганяється метаболізм, що не дає змоги організму створювати нові жирові відкладення;

– кров поступово насичується глюкозою, що зі свого боку дає змогу людині знизити відчуття голоду;

– за рахунок акумуляції додаткової енергії істотно підвищується витривалість, що часто використовують професійні спортсмени і бодібілдери в процесі інтенсивних тренувань.

 

Найчастіше прийом Синефрину, як одного з ключових додаткових інгредієнтів до стандартного раціону, рекомендують тренери та дієтологи. З прийомом речовини пов’язують такий термін, як “регулювання базового індексу метаболізму”. Він являє собою формулу з кількості енергії, що виробляється і витрачається організмом. Такий процес можна запустити і самостійно, витративши чимало часу на підбір раціону, але саме Синефрин робить його максимально комфортним і дієвим.

Для чого потрібен Синефрин

Багато прихильників вживання біологічно активних добавок у раціон приписують такій хімічній речовині, як m-синефрин, безліч корисних властивостей, але доведено серед них лише кілька:

 

– пригнічення апетиту, зниження гостроти відчуття голоду;

– значне прискорення метаболізму;

– посилення теплопродукції тіла;

– акумуляція енергії та підвищення витривалості м’язів;

– поліпшення концентрації, завдяки зниженню кількості відволікаючих чинників, викликаних стандартними процесами життєдіяльності людини;

– мобілізація жирових запасів, їх активне розщеплення для вивільнення додаткової енергії.

 

У фармакології основні процеси, спричинені прийомом Синефрину, порівнюють із дією ендогенного гормону адреналіну, але існує й низка відмінностей між ними. Фактично, m-synephrine жодним чином не впливає на нервову систему, тому ментально людина залишається в стані морального спокою, а її тіло, навпаки, сповнене енергією.

Які наслідки дефіциту Синефрину в організмі

Синефрин належить до алкалоїдів з адренергічною активністю, який використовується як харчова добавка. Самостійно організм його не виробляє, тому відстежити нестачу елемента в організмі не є можливим. Добувають його з гіркого апельсина, як екстракт. Вперше препарати, що містять Синефрин, були використані у сфері спортивного харчування, як легальна заміна ефедрину (ця речовина заборонена в багатьох країнах) і якісна альтернатива адреналіну.

У яких продуктах міститься Синефрин

У малій кількості Синефрин міститься в більшості цитрусових. Найбільше його концентрація в:

 

– апельсинах (гіркі сорти);

– мандаринах;

– грейпфрутах;

– лимонах.

 

Отримати навіть мінімальну дозу речовини винятково з продуктів харчування неможливо, адже її концентрація там вкрай низька. Саме тому, частіше застосовується саме екстракт, для досягнення необхідного балансу, з розрахунку на жирову масу і загальну вагу людини. Жироспалювач частіше отримують з БАДів, суперфудів і спортивного харчування від MST Nutrition.

Кому не можна вживати Синефрин

Як самостійна речовина, Синефрин не має протипоказань до застосування і побічних ефектів. Винятком можуть стати тільки значні перевищення дозування, які можуть призвести до підвищеної дратівливості та головного болю. Фахівці також зазначають, що вкрай важливо збалансовано вживати речовину з іншими добавками та стимуляторами. Особливо це стосується тираміну, кофеїну та октопаміну. У комбінації з цими речовинами можуть спостерігатися побічні ефекти у вигляді підвищення артеріального тиску, мігрені, розладів шлунка, прискореного серцебиття і тахікардії.

 

Зміст
×
×

    СООБЩИТЬ О НАЛИЧИИ