+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Хлорид магнію

Що таке хлорид магнію?

Організм людини наповнений поживними речовинами та мінералами для здорового та нормалізованого функціонування. Одним із таких елементів є магній, який бере участь у багатьох сферах життєдіяльності. Форма магній хлорид легко засвоюється, перетворюючись в організмі на іонну структуру.

Який принцип дії хлорид магнію

Більше 300 ферментних систем не можуть функціонувати без хлорид магнію. Мінеральна речовина характеризується також іншими корисними ефектами на організм:

 

– контролювання рівню цукру, зосередженому в крові;

– нормалізоване функціонування психічної складової здоров’я;

– правильний синтез білка;

– бере участь у формуванні кісткової тканини організму;

– зберігає здоров’я та міцність зубів, стимулює утворення емалі;

– вироблення енергії за рахунок покращення обміну речовинами;

– активує роботу деяких вітамінів, наприклад, В і С;

– знижує рівень втоми та стимулює прекрасний настрій;

– запобігає розвитку депресії, завдяки роботі з нервовою системою.

 

Хлорид магнію впливає на якість сну, покращуючи це важливий для організму відпочинок. Люди, які страждають від безсоння, можуть позбутися його завдяки своєчасному вживанню хлорид магнію.

Для чого потрібен хлорид магнію 

Магній є однією з основних речовин, які беруть участь у творенні ДНК та РНК. Елемент сприяє нормалізації функцій нервової системи. Частіше за все є кращим варіантом при лікуванні депресії, оскільки впливає на певні зони мозку, не порушуючи всі системи організму, а виступаючи в ролі корисних мінералів. Це найбільш лояльний метод покращити психічний стан.

 

Хлорид магнію вживають при високих спортивних навантаженнях. Через фізичну активність дана речовина швидко витрачається і потребує поповнення. Спортсменам рекомендується вживати добавку хлорид магнію, оскільки вона легко и швидко засвоюється організмом. 

 

При цьому магній хлориду активно впливає на м’язову систему, роблячи тканину міцнішою. Саме тому при заняття спортом больовий поріг м’язів менший.

 

Хлорид магнію формує кісткову тканину та сприяє нормалізованій роботі опорно-рухової системи. Він також активує вітамін D, який є основним регулятором кісткового гомеостазу. Використовується організмом для поділу клітин. Запобігає стресу та роздратованості, поліпшуючи загальний емоційний та фізичний стан. Поліпшує сон, який є важливою складовою відпочинку та оновлення.

Які наслідки дефіциту хлорид магнію в організмі

Нестача мінеральної речовини хлорид магнію може призвести до різних наслідків. В першу чергу це постійне відчуття втоми, а також підвищена емоційна нервозність, роздратованість. Виникають депресивні думки та псується настрій. Зменшується фізична активність, натомість з’являється постійна слабкість та сонливість. Може погіршитися сон, або розвитися безсоння, яке ще більше сприяє втомленості на наступний день.

 

Дефіцит хлорид магнію викликає метаболічні розлади, а також призводить до аритмій та погіршення роботи серцево-судинної системи. Помітні значні когнітивні розлади – забудькуватість, погана концентрація уваги та уповільнення мислення. Нерідко недостатня кількість даного мінералу призводить до захворювань астми, болей судин та м’язів.

В яких продуктах харчування міститься хлорид магнію

Якщо наповнити раціон цими продуктами, можна забезпечити організм необхідною кількістю хлорид магнію:

 

– мигдаль, кеш’ю, насіння льону, насіння гарбуза;

– квасоля, сочевиця, арахіс, соя;

– йогурт; 

– пшениця, кіноа, овес, гречка;

– шпинат;

– сири тофу;

– жирна риба, така як лосось чи скумбрія атланична;

– чорний шоколад.

 

Якщо не вдається вчасно вживати ці продукти у своєму раціоні, рекомендується поповнювати запас хлорид магнієм завдяки сертифікованим добавкам чи спортивному харчуванню від MST Nutrition.

Кому не можна вживати хлорид магнію

Не слід вживати дітям до 6 років, а також пацієнтам, які мають будь-яку непереносимість даного мінералу. Противопоказано людям, в яких прослідковується погіршене травлення та неможливість всмоктувати і переробляти хлорид магнію. Слід припинити вживання, якщо присутня діарея, нудота та інші симптоми захворювання травної системи. Категорично протипоказано тим, у кого діагностовано цукровий діабет та непереносимість фруктози.

 

Зміст
×
×

    СООБЩИТЬ О НАЛИЧИИ