+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Хром піколінат

Хром піколінат — один із найважливіших мікроелементів для організму, який бере активну участь у біохімічних процесах. Однією з найважливіших функцій хрому залишається регулювання рівня цукру в крові. Піколінат же виступає в ролі додаткового компонента. За своєю суттю, їхня комбінація є найпопулярнішою і найпоширенішою сполукою, що дає змогу плавно вводити та накопичувати необхідний мікроелемент в організмі.

 

Для спортсменів вживання хрому залишається вкрай важливим. З огляду на підвищену клітинну активність і значні витрати енергії, бодібілдери, атлети і спортсмени посилено витрачають запаси хрому, що вимагає збільшення його вироблення в 2-4 рази. Звісно, домогтися такого показника репродукції розгоном метаболізму практично неможливо, тому часто в якості альтернативи використовують спортивне харчування від MST Nutrition, для нормалізації низки функцій.

Який принцип дії Хром піколінату

Якщо не брати до уваги регулювання глюкози в крові та її метаболізм, хром бере участь у масі життєво важливих функцій:

 

— дозволяє автоматично регулювати вуглеводний обмін речовин;

— викликає природне розщеплення надлишкового жиру;

— зменшує синтез жирових відкладень, що призводить до нормалізації ваги;

— стабілізує рівень холестерину в організмі;

— знижує апетит, пригнічує спрагу отримання глюкози, зменшуючи потяг до солодощів.

 

Найчастіше необхідність у збільшенні кількості хрому в організмі зумовлена одним із кількох чинників: надмірна вага, цукровий діабет або фізична активність. Як харчові добавки хром постачається в організм різними шляхами, але його комбінація з кислотами визнана найефективнішою. Завдяки практично миттєвому розщепленню і швидкому засвоєнню, ефект від прийому проявляється відразу і є накопичувальним.

Для чого потрібен Хром піколінат

Головна функція Хром піколінату в поліпшенні чутливості клітинних рецепторів тканин до інсуліну. Тобто, нормалізація цукру в крові. При цьому, активність хрому не дає можливість інсуліну збільшуватися, за рахунок поліпшеного метаболізму глюкози. По суті, контроль коливань цукру — єдина причина прийому хромвмісних добавок, препаратів і суперфудів для багатьох людей, але є і приємні «побічні» ефекти від вживання речовини.

 

До доведених додаткових функцій хрому відносять:

 

— розщеплення жирів;

— позитивний вплив на кровоносні судини;

— підтримка балансу цукру в крові;

— регулювання засвоюваності ЖБУ;

— стимуляція до розщеплення надлишкових жирових відкладень.

 

Важливо зазначити, що сприйнятливість кожної людини до надлишку хрому є індивідуальною, тому низка ефектів можуть проявлятися в різних людей по-різному.

Які наслідки дефіциту Хром піколінату в організмі

Нестача в організмі хрому може з’явитися й у здорової людини з невеликою фізичною активністю. Причини дефіциту можуть бути різними, починаючи від зміни харчування, закінчуючи авітамінозом або порушенням звичного денного циклу. Виявити нестачу мінералу в організмі можна за низкою чинників:

 

— Підвищена сонливість, втома без сильних фізичних навантажень.

— Регулярні головні болі, мігрень.

— Різкий і стрімкий набір ваги.

— Апатія і депресія.

— Значно підвищена тяга до солодощів, істотне збільшення апетиту, що виходить за межі норми.

— Зростання рівня глюкози в крові, стрибки вмісту цукру.

— Поява набряклості в кінцівках, порушення сечовипускання.

— Порушення роботи м’язів і серця.

 

При правильному харчуванні необхідності в додатковому введенні Хром піколінату в раціон не потрібно. Винятком можуть стати спортсмени, діабетики, люди з порушеннями роботи серця, ШКТ або печінки. Також рекомендується приймати мінерал додатково, у разі використання проносних або сечогінних препаратів, щоб уникнути дефіциту.

У яких продуктах міститься Хром піколінат

Збагатити організм хромом можна, використовуючи в раціон безліч різновидів продуктів. У більшості сирої та обробленої їжі, яка вживається середньостатистичною людиною, міститься хром у різній концентрації, водночас істотно поліпшити концентрацію мікроелемента допоможуть такі продукти:

 

— печінка;

— пісне м’ясо: індичка, телятина або яловичина, качка;

— різні сорти риби, зокрема: карась, лососеві, тунець, оселедець;

— ягоди та фрукти: чорниці, лохина, виноград, яблука та обліпиха;

— різні злакові культури;

— броколі, буряк та інші овочі;

— бобові.

 

У разі фізичних навантажень, складних силових тренувань вживання додаткового хрому спільно з вітамінним комплексом дасть змогу швидше знизити кількість жирового хаба, збільшивши водночас синтез білка і розвинувши м’язові тканини.

Кому не можна вживати Хром піколінат

Нормалізація кількості хрому обов’язкова для всіх людей, незалежно від віку і статі. Для вагітних і матерів-годувальниць не бажано підвищувати кислотність, шляхом використання низки харчових добавок. Їм рекомендується приймати комбінацію Хром піколінат тільки за призначенням лікаря.

Зміст
×
×

    СООБЩИТЬ О НАЛИЧИИ