+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Креатин цитрат

Що таке креатин цитрат

Креатин цитрат допомагає відновити м’язи і запобігає травмам, а також підвищує продуктивність під час силових навантажень. Він також збільшує об’єм м’язів, оскільки сприяє накопиченню рідини всередині клітин, і активно бере участь у наборі знежиреної маси м’язів. В організм потрапляє з їжею або під час прийому спортивного харчування від MST Nutrition.

Який принцип дії у креатин цитрату

Це одна з найбільш вивчених і найбільш широко використовуваних добавок поряд з білком. Його успіх полягає в тому, що ефект підвищення енергії, сили і потужності помітний вже через тиждень використання, а збільшення м’язової маси помітно через шість тижнів.

Для чого потрібен креатин цитрату

Серед переваг споживання продуктів із креатином можна відзначити такі:

 

– Він необхідний для виробництва аденозинтрифосфату (АТФ), який є основним паливом організму під час виконання силових вправ. АТФ забезпечує енергію для всіх процесів, пов’язаних з її витратою, покращуючи роботу м’язів.

 

– Покращує анаеробну здатність спортсмена, даючи змогу постійно підтримувати навантаження без достатньої кількості кисню.

 

– Зменшує фізичний знос, спричинений активними вправами та навантаженням на м’язи, а також сприяє швидкому відновленню організму після інтенсивних зусиль.

 

– Хоча він вважається ексклюзивною добавкою для спортсменів, є докази того, що споживання цієї речовини покращує когнітивні функції, що не дивно, оскільки нервові клітини також використовують АТФ як паливо.

 

Креатин цитрат – це речовина, необхідна для нормального функціонування організму.

Які наслідки дефіциту креатин цитрату в організмі

Наслідками нестачі трикреатину цитрату в організмі можуть виступати затримка розвитку та мовні розлади. Також його дефіцит проявляється такими симптомами як зменшення м’язової маси, слабкість у м’язах, зниження апетиту, проблеми зі сном, зміна кольору сечі. Найважчим наслідком нестачі є міастенія, яка може розвинутися на тлі зниження м’язової маси.

У яких продуктах міститься креатин цитрат

На креатин цитрат багаті багато продуктів, які доступні для купівлі в кожному супермаркеті.

 

– Журавлина. Трикреатину цитрат і поліфеноли, що містяться в ній, можуть поліпшити силу м’язів і витривалість серцево-судинної системи.

 

– Горіхи. Якщо ви вегетаріанець, вам слід споживати більше продуктів, багатих на аргінін, гліцин і метіонін, які допомагають виробляти більше креатину, а волоські горіхи багаті на метіонін.

 

– Соя. Вона містить аргінін, який сприяє природному виробництву креатину в організмі.

 

– Шпинат. Хімічний екстракт, присутній у шпинаті, екдистерон (екдистерон), можна використовувати для поліпшення спортивних результатів за рахунок стимулювання вироблення креатину.

 

– Водорості. Наприклад, спіруліна, може поліпшити м’язову силу як у професійних спортсменів, так і у новачків у важкій атлетиці.

 

– Бобові: Якщо ви дотримуєтеся вегетаріанської дієти, ваш організм буде виробляти власний креатин з амінокислот з білка, присутнього в таких продуктах, як бобові.

 

– Чорниця. Хоча вона містить лише 0,002 г креатину в 100 г, приносить багато користі нашому здоров’ю. Вона багата на вітамін С і антиоксиданти у вигляді флавоноїдів. Чорниця позитивно впливає на зниження ризику надмірної ваги: вважається, що флавоноїди обмежують резистентність до інсуліну, тим самим покращуючи глікемічний контроль і змінюючи відкладення жиру в черевній порожнині.

 

Незважаючи на такий широкий асортимент продуктів, ні овочі, ні фрукти не можуть конкурувати за вмістом креатину з червоним м’ясом, молюсками або рибою, такою як тріска або лосось. У свинині міститься близько 5 грамів речовини в кілограмі. Тріска і лосось є не тільки джерелами трикреатину цитрату по 3 і 4,5 грамів у 100 грамах відповідно, а й багаті на Омега-3.

Кому не можна вживати креатин цитрат

Креатин цитрат протипоказаний до застосування людям, які страждають від зневоднення організму і біполярних розладів. Також його не слід приймати в разі порушеної активності сечовидільної системи та індивідуальної непереносимості речовини.

Зміст
×
×

    СООБЩИТЬ О НАЛИЧИИ