+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Мелатонін

 

Мелатонін – це добре відомий усім гормон сну. Його вироблення здійснюється в шишкоподібній залозі в черепній коробці. Головне завдання цього гормону – регулювання циклів сну і неспання, від чого безпосередньо залежить працездатність і самопочуття людини. Нестачу мелатоніну в організмі можна відрегулювати або поповнити, використовуючи спортивне харчування від MST Nutrition. Приймаючи найкращі німецькі вітаміни, кожен отримує можливість позбутися багатьох проблем зі здоров’ям, налагодити свій життєвий цикл.

Як діє мелатонін?

Нормалізація процесу сну – дуже важлива, але далеко не єдина дія цієї речовини. Найефективніше вона демонструє себе під час засинання і нічного відпочинку. Дуже важливим є те, що гормон вирізняється унікальним плавним впливом, який стимулює швидке засинання, що згодом трансформується в глибокий сон. І якщо від більшості снодійних препаратів після прокидання залишається відчуття розбитості й утоми, то вітаміни мелатоніну забезпечують повноцінний відпочинок і прилив бадьорості зранку.

Навіщо потрібен мелатонін?

Здоровий сон – це запорука продуктивного життя. Вітаміни та мінерали такого плану, прийняті для поповнення організму, дають змогу поліпшити здоров’я окремих органів. Зі свого боку, мелатонін сприяє такому:

 

– боротьба з вільними радикалами – ця речовина має унікальну здатність знищувати нестабільні молекули, надаючи таким чином антиоксидантний ефект;

– підвищення рівня імунітету – мелатонін регенерує його на клітинному рівні, не допускає виникнення вогнищ інфекції, усуває передумови утворення пухлин;

– антидепресант – багато в чому цей компонент сприяє ефективному позбавленню від деяких захворювань психічного характеру;

– уповільнення процесів старіння – мелатонін часто називають гормоном молодості, що дозволяє зробити висновок про його унікальні властивості;

– нормалізація температури тіла – мінерали цього типу сприяють усуненню запальних процесів.

 

Корисні німецькі вітаміни для жінок – у сегменті репродуктивної системи. Завдяки їм, відбувається вироблення гіпофіза і гіпоталамуса.

У яких продуктах міститься мелатонін?

Здебільшого, цей елемент виробляється тілом людини. Проте певну кількість цієї речовини можна отримувати і з продуктів харчування. Поповнити запаси мелатоніну вам допоможуть такі види продовольства:

 

– стиглі банани;

– домашні свіжі томати;

– з круп корисними будуть каші рисова та вівсяна;

– оливки, маслини;

– з ягід – полуниця і вишня;

– кукурудза;

– брюссельська капуста;

– волоські горіхи;

– яйця.

 

Корисно також регулярно вживати молоко продукти – натурального походження. Фахівці рекомендують заварювати чай з імбиром або на м’яті. За потреби поліпшити вироблення мелатоніну ці продукти рекомендовано вживати ввечері перед сном.

Як проявляється дефіцит мелатоніну?

Для дорослої людини на добу потрібно близько 30-35 грамів цієї речовини. Вироблений мелатонін витрачається протягом доби. За недостатньої його кількості в організмі людини спостерігатимуться такі ознаки:

 

– безсоння, неякісний сон, розбитість зранку;

– часті головні болі, роздратованість психіки, нетерпимість до інших людей;

– часті інфекції внаслідок поганого імунітету;

– підвищення кров’яного тиску;

– нервові стани, тривога.

 

Нерідко порушення такого плану можуть призвести до депресивного стану, коли людині вже потрібна допомога психологічного характеру. Для нормалізації такого стану слід звернути увагу на своє харчування або приймати БАД.

Кому не можна приймати мелатонін?

Цей формат вітамінів буде протипоказаний у певних випадках, а саме:

 

– проблеми аутоімунного характеру;

– хвороби нирок і печінки;

– серцева недостатність;

– цукровий діабет;

– проблема згортання крові;

– жінки при надії, а також матусі, які годують груддю;

– діти до 12 років.

 

Оскільки вітамін може викликати сонливість, то його потрібно вживати з обережністю людям професій, які потребують підвищеної концентрації уваги.

Зміст
×
×

    СООБЩИТЬ О НАЛИЧИИ