+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Креатин моногідрат буферизований

Що таке буферизований креатин моногідрат

Буферизований креатин моногідрат – одна з найвідоміших спортивних добавок. Це форма креатину, речовини, яка природним чином міститься в скелетних м’язах і бере участь у виробленні енергії під час короткочасних високоінтенсивних вправ. Отримання цієї сполуки з продуктів або спортивного харчування від MST Nutrition збільшує рівень креатину в м’язах.

Який принцип дії буферизованого креатину моногідрату

Речовина здатна поліпшити м’язову силу, витривалість і продуктивність. Буферизований креатин моногідрат збільшує кількість енергії, яку спортсмени можуть витратити для тренувань, даючи змогу займатися інтенсивно і тривало, водночас стимулюючи ріст м’язів.

 

Також він сприяє поліпшенню спортивної опірності, допомагає поліпшити силові показники та анаеробну продуктивність. Це також допомагає поліпшити якість м’язів і підсушити їх.

Для чого потрібен буферизований креатин моногідрат

Приймають речовину для досягнення таких цілей.

 

– Поліпшити здатність до регенерації аденозинтрифосфату (АТФ).

– Швидко отримати енергію для тривалих і циклічних занять спортом.

– Стимулювати синтез білка і збільшити м’язову масу.

– Поліпшити фізичну працездатність і м’язову силу.

– Запобігти м’язовим травмам і судомам.

 

Буферизований креатин моногідрат користується популярністю серед професійних атлетів важких видів спорту та аматорів.

Які наслідки дефіциту буферизованого креатину моногідрату в організмі

Існує низка ознак або симптомів, які можуть вказувати на низький рівень креатину. Найбільш вираженими є:

 

– м’язова слабкість;

– відсутність апетиту;

– порушення сну;

– потемніння кольору сечі.

 

Нестача речовини в організмі проявляється затримкою розвитку та мовленнєвими розладами. Наслідками виступають зменшення маси м’язів, що може перерости в міастенію.

У яких продуктах міститься буферизований креатин моногідрат

Речовина допомагає збільшити силу та витривалість, тому продукти, наповнені нею, користуються популярністю серед спортсменів.

 

– Червоне м’ясо. Завжди вибирайте нежирні шматки. У кожному кілограмі міститься близько 5 грамів буферизованого креатину моногідрату.

 

– Оселедець. Ця риба одна з найбагатших на креатин (майже 8 грамів на кілограм). Вона допоможе вам набрати м’язову масу, силу та енергію, і також є джерелом Омега-3.

 

– Лосось. У ньому міститься 4,5 грама речовини на кілограм. Він також багатий на Омега-3. Це дуже корисна жирна риба, з якої готують найрізноманітніші страви.

 

– Курка. Містить майже 4 грами креатину на кілограм. Біле м’ясо також містить багато амінокислот. У ньому низький вміст жиру і багато вітамінів групи B.

 

– Тріска. Із вмістом 3 грами речовини на кілограм, це ще одна важлива риба в раціоні. Єдиний її недолік – це висока концентрація солі, яка є однією з основних причин затримки рідини.

 

– Кролик. Містить 3,5 грама буферизованого креатину моногідрату на кілограм. М’ясо цієї тварини крім креатину забезпечить вас білком і мінералами. Воно ідеально підходить для вживання в їжу під час занять фізичною активністю і багате на вітаміни, які допомагають зменшити втому після тренувань.

 

– Тунець. Він подібний до курки з вмістом 4 грами на кілограм.  Це ще один постійний продукт для спортсменів, який має бути присутнім у їхньому раціоні. Ця жирна риба містить високоякісний білок, вітаміни групи B і мінерали, такі як магній і фосфор.

 

– Печінка. У ній міститься 4,5 грама креатиніну на кілограм. Крім того, вона багата на вітамін B12. Однак її слід вживати в помірних кількостях через високий вміст жиру.

 

– Соя. Вона містить 2 грами речовини на кілограм. Це один із найкращих рослинних продуктів.

 

– Свинина. Має високий вміст креатину: 5 грамів на кілограм. Попри те, що білка в ній 20 грамів у 100 г, треба враховувати, що жиру в ній більше, ніж у якомусь червоному м’ясі.

 

Ці продукти не є дефіцитними і їх легко знайти на прилавках супермаркетів.

Кому не можна вживати буферизований креатин моногідрат

Варто уникати прийому людям з порушеною функцією нирок, зневодненням або біполярним розладом. Його не слід використовувати в поєднанні з ефедрою та за відомої алергії або чутливості до креатиніну.

Зміст
×
×

    СООБЩИТЬ О НАЛИЧИИ