+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Екстракт зеленого чаю

 

Екстракт зеленого чаю

Екстракт зеленого чаю — антимікробна та себостатична речовина, яку активно застосовують як харчову добавку, в косметології та фармацевтиці. З огляду на низку корисних властивостей, антиоксидант рослинного походження більшою мірою впливає на сприйнятливість організму до низки інших речовин. У компонуванні з іншими продуктами і добавками створюється високоякісний симбіоз, підвищується засвоюваність корисних мікроелементів і поліпшується сприйнятливість до вітамінних комплексів.

 

Зелений чай у вигляді екстракту має корисні впливи на шкіру людини. Створює захист від ультрафіолетових випромінювань і вільних радикалів, запобігає висиханню та насичує підшкірні клітини корисними кислотами. Оскільки основним алкалоїдом зеленого чаю є кофеїн, під час прийому екстракту посилюються процеси ліполізу в адипоцитах.

Який принцип дії Екстракту зеленого чаю

В основі екстракту міститься велика кількість натуральних поліфенолів, що сприятливо впливають на різні біологічні функції в організмі. За рахунок цього речовина має різноплановий вплив на людину:

 

— нормалізується тонус судин у кінцівках;

— знижує набряклість і прибирає тяжкість у руках і ногах;

— зменшується проникність судинної стінки, що забезпечує лімфодренажний ефект;

— збільшує живильну здатність клітин шкіри;

— захищає шкіру від впливу УФ-випромінювань, надає їй свіжості і нормалізує пігментацію;

— посилює репродукцію і відновлення клітинних з’єднань;

— усуваються целюлітні відкладення.

 

Незважаючи на те, що основним напрям застосування Екстракту зеленого чаю залишається фармакологія, речовину активно застосовують як харчові добавки і в косметології. Один з активно досліджуваних напрямків — відновлення або нормалізація роботи кератину, що вкрай важливо для догляду за нігтями і волоссям.

Для чого потрібен Екстракт зеленого чаю

Як харчову добавку, речовину застосовують як один з підсилювачів сприйнятливості організму до корисних мінералів, вітамінів і кислот. Також знайдено застосування екстракту і як антиоксиданту. За правильного зберігання і використання, порошок довго зберігає свої корисні властивості. Його досить часто застосовують для вирішення низки проблем:

 

— протинабряковий засіб;

— антиоксидант;

— противірусний або антимікробний;

— протипухлинний та антимутагенний;

— для зменшення рівня перекисного окислення ліпідів і руйнування фібрилярних білків колагену;

— капіляропротекторну для максимального зниження крихкості капілярів і збільшення еластичності судин із забезпеченням нормальної мікроциркуляції.

 

Основним напрямком застосування було і залишається фізична краса і здоров’я шкіри. За рахунок низки одночасно активізованих процесів, під час приймання Екстракту зеленого чаю, збільшується тонус клітин і нормалізується функціонування нервових закінчень. Спільно з активним усуненням надлишкової вологи та очищенням підшкірної білкової маси створюється активне середовище з можливістю збільшення еластичності шкіри та кератинвмісних осередків.

 

Маловивченими залишаються і пом’якшувальні дії екстракту. Виходячи з відгуків людей, які регулярно приймають речовину як харчову добавку, поліфеноли впливають на різні процеси, які зачіпають шкірний покрив. Зокрема, йдеться про ранозагоювальну дію. Сприяючи проникненню біологічно активних речовин безпосередньо в клітинну масу, вдається уникнути розтяжок на шкірі або утворення внутрішніх розривів, що збільшує загальну естетику і залишається «приємним» додатковим ефектом.

Які наслідки дефіциту Екстракту зеленого чаю в організмі

Оскільки екстракт залишається на 100% рослинною речовиною, в організмі він не виробляється. Саме тому відстежити його гостру нестачу фізично неможливо. При цьому з’являється шанс розгляду нестачі або гострого дефіциту активних компонентів, що містяться в речовині. Оскільки основний алкалоїд і поліфенол (які є основою добавки) активно застосовується організмом на регулярній основі, їхня нестача може стати причиною різкої втрати свіжості шкіри, погіршення якості та здоров’я нігтів і волосся. Також може спостерігатися значна зміна пігментації шкіри.

У яких продуктах міститься Екстракт зеленого чаю

У природі міститься виключно в деяких сортах зеленого чаю. Варто зазначити, що екстракт створюють як повноцінну вичавку, з концентрацією корисних речовин. Вживання в регулярному раціоні зеленого чаю не дасть аналогічного екстракту ефекту. Щоб отримати необхідну дозу від Екстракту зеленого чаю, краще використовувати спортивне харчування від MST Nutrition.

Кому не можна вживати Екстракт зеленого чаю

Обмежень щодо застосування екстракту не існує. Винятком можуть стати тільки люди з індивідуальною непереносимістю або несприйнятливістю до низки елементів, що містяться в Екстракті зеленого чаю. Також варто відповідально дозувати прийом добавки людям з вираженою алергічною реакцією на кофеїн або поліфенол.

 

Зміст
×
×

    СООБЩИТЬ О НАЛИЧИИ