+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Гінкго Білоба

Що таке Гінкго Білоба?

Гінкго – це дерево, яке з’явилося багато  мільйонів років тому. Недарма його називають «живою копалиною». Плоди та листя цього дерева використовують в лікувальних цілях, бо вони мають цілющі властивості і здавна широко використовуються, наприклад, китайцями в нетрадиційній медицині. Сьогодні значна частина досліджень зосереджена на екстракті Гінкго Білоба (GBE), який добувають з листя. Харчові добавки на основі Гінкго дуже популярні серед тих людей, які дуже зацікавлені спортом та стежать за своїм здоров’ям.

Який принцип дії Гінкго Білоба?

Ніхто не намагається приховати той факт, що продукти, виготовлені з листя Гінкго, являються дуже поширеними на світовому ринку. Секрет полягає у тому, що біоактивні речовини, які містяться в рослині, мають дуже значний вплив на людський організм, усуваючи багато захворювань і покращуючи загальний стан здоров’я.

 

Гінкго характеризується досить потужними антиоксидантними властивостями. До них належать флавоноїди, терпеноїди, поліфеноли. Вони знищують вільні радикали і запобігають розвитку багатьох захворювань (рак, запалення тощо). Завдяки діючим сполукам рослину широко  використовують як допоміжну терапію при різних захворюваннях. Важливо також, що екстракти рослини мають протипаразитну, антигрибкову, антибактеріальну та антивірусну дію.

Навіщо потрібен Гінкго Білоба?

Загальновідомо, що психічні порушення є однією з найсерйозніших «загроз» у сучасному світі. Усунення таких станів іноді вимагає застосування серйозних лікувальних засобів, які, на жаль, відомі своїми негативними ефектами або не дуже ефективні. Дивно, але в таких випадках необхідно прибігати до застосування екстрактів рослин. Було проведено ряд досліджень, в яких засоби на основі Білоба додатково призначалися на додаток до традиційних методів лікування. Результати показали, що препарат покращував настрій і взагалі позитивно впливав на людей, у яких виявлено незначні когнітивні зміни або хворобу Альцгеймера.

 

Наскільки ефективний екстракт Гінкго також перевіряли у молодих пацієнтів зі станом тривожності. Результати дослідження показали, що екстракт добре переносився, був безпечним і давав позитивні результати. Таким чином, такі добавки є відмінним помічником у лікуванні людей з тривожними станами, пов’язаними з когнітивною дисфункцією.

 

Терапевтичні ефекти ЕГБ дуже різноманітні і поширюються на підтримку серця завдяки його тонізуючим, протизапальним, загою вальним і відновлювальним властивостям. Останнім часом це підтверджується все більшою кількістю досліджень. Це пов’язано з тим, що вільні радикали атакують клітини серця, збільшуючи ймовірність серцевих нападів і аритмій, які можуть призвести до серцевих захворювань. Активні рослинні інгредієнти можуть допомогти:

 

– покращити кровообіг;

– захистити міокард;

– підтримати стабільну функцію судинно-серцевої системи.

 

Крім того, Гінкго Білоба активно сприяє функціональному відновленню після ішемії.

Які наслідки дефіциту в організмі Гінкго Білоба?

Серед ознак, які вказують на дефіцит вітамінів в організмі, можуть бути присутні наступні:

 

– дерматит і лупа;

– виразки в роті або тріщини в кутиках рота;

– червоні або білі гульки на шкірі;

– ламке волосся та нігті;

– кровоточивість ясен;

– поганий нічний зір;

– білі нарости на очах;

– синдром неспокійних ніг.

У яких продуктах міститься Гінкго Білоба?

Корисні властивості Гінкго Білоба знаходяться здебільшого в листях рослини і зберігаються за умови регулярного вживання. З них можна приготувати водний настій (так званий чай з Гінкго Білоба). Для цього потрібно взяти 1 ст. л. листя (без верхівки), залити 300 мл окропу та настояти на протязі однієї години. В кінці – процідити. Пити такий чай необхідно по півсклянки три рази на день між прийомами їжі. Також Гінкго Білоба входить до складу спортивного харчування від MST Nutrition.

Кому не можна вживати Гінкго Білоба?

Добавки Гінкго Білоба не слід застосовувати під час вагітності, лактації, у немовлят, дітей, при захворюваннях, пов’язаних з порушенням згортання крові, діабеті, безплідді або при наявності судом в анамнезі.

 

Також екстракт Гінкго Білоба протипоказаний до вживання під час вагітності і планування грудного вигодовування (екстракт рослини можна призначати дітям тільки після консультації з доктором). Не потрібно приймати препарат в будь-якому виді, якщо вам не виповнилося 18 років, при порушеннях згортання крові, алергічних реакціях, судомах, дефіциті ферменту глюкозо-6-фосфат дегідрогенази та в період до чи після операцій.  

Зміст
×
×

    СООБЩИТЬ О НАЛИЧИИ