+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Коньюгована лінолева кислота (CLA)

Що таке CLA? 

Усі знають, що схуднення іноді буває досить складним процесом. У деяких випадках дієти й активних фізичних навантажень стає просто недостатньо для того, щоб домогтися бажаної ваги. Саме в таких випадках на допомогу приходять спеціальні харчові добавки, які здатні поліпшити нашу фігуру без шкоди для організму. Але варто зазначити, що такі добавки потрібно вибирати максимально уважно. Правильним варіантом буде віддати перевагу натуральним препаратам, а не штучним. Популярним рішенням зараз залишається CLA. Важливо більш детально розібратися з усіма особливостями продукту, проте не слід забувати про необхідність консультації зі спеціалістом.

Який принцип дії CLA?

Даний препарат являє собою коньюговану лінолеву кислоту, яка створена завдяки типовим природним процесам. Найбільш масштабні обсяги цієї речовини можна отримати під час ретельної обробки сафлорової олії. Адже саме сафлор відомий як продукт, багатий на різноманітні вітаміни та корисні елементи. Його часто використовують для виробництва багатьох продуктів. CLA почали активно вивчати ще 1978 року. Його виявили абсолютно випадково, коли працювали над концерогеннами в м’ясі. Саме в той момент вчені відкрили дивовижний антиканцерогенный засіб, яким виявився CLA. 

 

Збільшення віку або будь-які інші зміни в організмі дуже часто можуть ускладнювати процес схуднення. Здається, що тоді наше тіло просто відмовляється розлучатися зі старим жиром. З часом, вироблення CLA може зменшуватися. Ця речовина перетворює жирові накопичення на прямі джерела енергії. Коли ферменту стає мало, то жир переходить в іншу фазу і стає звичайною тканиною. Завдяки CLA організм не може ігнорувати необхідність спалювання зайвого жиру і людина почне скидати вагу. 

Для чого потрібен CLA?

CLA необхідний для боротьби із зайвою вагою, якщо будь-які жорсткі способи не допомагають це зробити. Вельми часто добавка допомагає подолати всім знайомий ефект плато, коли кількість жиру і ваги не змінюється ні в один, ні в інший бік. Також фермент можуть призначати для того, щоб поліпшити метаболізм і відрегулювати вироблення інших речовин в організмі. Іноді фермент призначають лікарі для ефективного відновлення організму після схуднення.

Які наслідки дефіциту CLA в організмі

Явними наслідками недостатньої кількості CLA в організмі буде неможливість схуднути. Як правило, людям не допомагають дієти або фізичні навантаження. Як вирішення цієї проблеми дієтологи пропонують вживання цього ферменту для відновлення балансу. 

 

Якщо у людини слабкий обмін речовин, то CLA також здатне змінити ситуацію. Наслідками недостатка речовини стане слабкість, дратівливість і дуже швидка втома. В деяких випадках наслідками є постійна сонливість та виникнення депресивних станів. 

 

У яких продуктах міститься CLA?

Велику кількість CLA можна знайти в продуктах харчування тваринного походження — м’ясо. Варто зазначити, що рекордну кількість було знайдено в м’ясі кенгуру. Але можна обійтися просто яловичиною, свининою, бараниною. Деякі медики рекомендують годувати дитину грудним молоком, адже саме там є CLA, яке так необхідне ще на перших етапах життя. Якщо людина не хоче вживати м’ясо, то вона може додати до свого раціону молочні продукти, наприклад, сири або яйця.

 

Також фахівці рекомендують приймати окремі харчові добавки. CLA представлений у формі невеликих капсул, які потрібно приймати щодня. Спеціалісти можуть призначити регулярне вживання CLA для запобігання появі цукрового діабету. Атеросклероз і онкологічні захворювання можна попередити завдяки помірному використанню засобу. Після проходження курсу кожен помітить більшу швидкість приросту мʼязів та життєвої енергії. Завдяки CLA зникає ризик виникнення харчової алергії. Також CLA міститься в деяких різновидах спортивного харчування від MST Nutrition.

Кому не можна вживати CLA?

Не секрет, що існують деякі групи людей, яким заборонено вживання додаткової кількості CLA. Наприклад:

 

— діти;

— вагітні;

— жінки під час періоду лактації;

— люди з індивідуальною непереносимістю до компонентів добавки;

— цукровий діабет;

— ниркова недостатність.

 

Дуже часто добавку використовують у спорті. Бодібілдери й атлети таким чином борються з проблемними ділянками на своєму тілі. 

 

Зміст
×
×

    СООБЩИТЬ О НАЛИЧИИ