Лактат магнію
Що таке лактат магнію
Більшість біохімічних реакцій в організмі проходят завдяки участі мінеральних речовин. Важливий елемент — магній, запускає велику кількість процесів, необхідних для нормалізованого функціонування. Форма лактат магнію є легшою для засвоєння кишечником.
Даний мікроелемент здатний зняти симптоми стресу та депресії, покращити фізичний та психологічний загальний стан, профілактує цукровий діабет, стабілізує артеріальний тиск, позитивно впливає на когнітивні здібності, полегшує стан жінок під час ПМС. Це лише невеликий перелік впливу лактат магнію на організм. Його дія значно ширша та важливіша!
Який принцип дії лактат магнію
Форма лактат магнію полегшено впливає на кишечник. Актуальна речовина, особливо для тих, хто має проблеми з травною системою, але потребує підвищення кількості поживних елементів. Мінеральна речовина діє у декількох сферах життєдіяльності людського організму:
— нормалізує обмін кальцію та фосфору;
— магній швидко та легко транспортується до кісток завдяки формі лактату;
— профілактика судом;
— виділення більше клітинної енергії.
Підтримуючи необхідну кількість лактат магнію, можна позбутися стресу та тривожності. Покращується сон та з’являється відчуття енергії. Оскільки речовина впливає на покращення процесів нервової системи.
Для чого потрібен лактат магнію
Магній дуже важко накопичувати організму, оскільки він швидко витрачається. Це дуже помітно при важких фізичних навантаженнях, тому спортсменам рекомендуют вживати магній для підтримки необхідної його кількості в організмі. Лактат магнію засвоюється легше, ніж сама речовина у чистому вигляді. Крім цього, допомагає м’язам ставати більш міцними та еластичними, що зменшує болі під час виконання фізичних вправ.
Укріплює кістки через пряме транспортування та покращує стан зубів. Деякі дослідження показали, що лактат магнію бере участь у процесах травлення.
При відчутті втоми, постійній депресії та пригніченні когнітивних навичок, лактат магнію справляється з симптомами та надає енергійності, розслаблення і ефективності. Бореться з безсонням та покращує нічний сон, що дуже важливо для загального відновлення та відпочинку організму.
Знижує ризики прояви цукрового діабету та виникнення аритмії. Позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи.
Які наслідки дефіциту лактат магнію в організмі
Через нестачу магнію, можуть виникати навіть захворювання. Перші симптоми, які говорять про дефіцит даного мінералу в організмі:
— відчуття втоми, відсутність енергії для виконання звичайних справ;
— постійне погіршення настрою, розвиток депресії;
— аритмія, хвороби серця, такі як стенокардія, хронічна серцева недостатність;
— біль у суглобах та м’язах, слабкість м’язів, особливо при фізичних навантаженнях;
— погіршення сну, виникнення безсоння;
— розвиток цукрового діабету;
— руйнування кісткової тканини, остеопороз;
З найбільш поширених — пригнічення когнітивних навичок. Стає важко концентрувати увагу та запам’ятовувати. Дефіцит лактат магнію може призвести до поганого функціонування вітамінів В і С, які активуються у комплексі за мінералами.
В яких продуктах харчування міститься лактат магнію
Необхідну кількість магнію можна отримувати з різноманітних продуктів харчування. Високий вміст цієї мінеральної речовини знаходиться у:
— гарбузове насіння;
— мигдаль, кеш’ю, смажений арахіс;
— шпинат;
— злакове печиво;
— банан;
— коричневий рис;
— телятина пісна;
— яблуко, сира морква.
Не завжди виходить вживати ці продукти регулярно та вчасно, або ж вони не всі можуть добре засвоюватися організмом. Для цього існує добавка лактат магнію, яка допомагає поповнити запаси речовини. Також саме лактат магнію є одним з компонентів спортивного харчування MST Nutrition.
Кому не можна вживати лактат магнію
Не рекомендується вживати добавку людям, які мають ниркову недостатність, або хвороби пов’язані з нирками. Оскільки магній може не засвоюватися і зашкодити загальному стану. Також не слід давати дітям до 6 років і тим, хто має будь-яку непереносимість або алергію на компоненти.
Перед вживанням слід проконсультуватися з лікарем або іншими спеціалістами. Потребу саме в магнії можна виявити методом аналізів та діагностики організму.