+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Альфа-ліпоєва кислота (ALA)

Що таке ALA? 

Організм людини щодня зазнає негативного впливу на здоров’я. Наприклад, забруднене повітря та навколишнє середовище вносять свій вплив на самопочуття. Організм самостійно виробляє певні радикали, які є причиною безлічі негативних наслідків, якими стають передчасне старіння і різні хвороби. Окислювальний стрес можна зменшити або зовсім нейтралізувати. Саме для цього наш організм виробляє антиоксиданти. Однією з них є альфа-ліпоєва кислота. 

Який принцип дії ALA?

ALA виступає органічною сполукою з високим вмістом сірки. Вона виробляється в досить великій кількості в мітохондріях клітин і виробляється завдяки синтезу тваринних організмів і рослин. Речовина має хорошу розчинність у жирах і воді. Вона також може запросто абсорбуватися за допомогою верхніх шарів людської шкіри. Речовину було відкрито в минулому столітті. Цікавим є те, що спочатку вона вважалася вітаміном. Але потім були проведені експерти, які свідчать про те, що ALA синтезується безпосередньо організмом. При цьому, з віком кров отримує все менше і менше цієї речовини. ALA сприяє лікуванню апоптозу. Компонент також позитивно впливає на обмін речовин в організмі.

Для чого потрібен ALA?

Застосування речовини можна розглядати відразу в декількох варіантах. Одним із найпопулярніших буде зменшення кількості жиру в організмі. Так, ALA привертає увагу бодібілдерів і охочих скинути вагу своєю можливістю впливати на обмін речовин. Також після регулярного прийому, людина помітить приріст життєвої енергії. Речовина позитивно впливає на роботу серця. Наприклад, вона запобігає розвитку гіпертонії та інших проблем. ALA запобігає ламкості судин та сприяє укріпленню імунної системи. Для атлетів дуже важливо зберегти хороший стан м’язів. Саме ALA допомагає це зробити без шкоди для здоров’я. Фермент забезпечує більш швидке перетворення вуглеводів на енергію. Таким чином, людина худне та отримує більше життєвих сил. Саме з цим позначенням спортсмени використовують  ALA, щоб зробити тіло релʼєфним і «сухим». Речовина застосовується не тільки для безпосереднього схуднення, а й для того, щоб здійснити омолоджувальний ефект. Цей компонент почали часто зустрічати в антивікових косметичних засобах. Він вже не раз доводив свою результативність на практиці. 

Які наслідки дефіциту ALA в організмі

Якщо ж в організмі відбувається дефіцит цього компонента, то можуть виникнути проблеми із засвоєнням глюкози. Саме для поліпшення цієї ситуації лікарі можуть призначити прийом ферменту. Також явною ознакою дефіциту стануть проблеми з печінкою. Якщо говорити більш конкретно, то окремі клітини печінки почнуть своє жирове переродження без достатньої кількості ALA. Також нестача ALA стане причиною занадто повільного метаболізму. У результаті, у людини можуть з’явитися проблеми з вагою. Важливо розуміти, що надмірне вживання продуктів з ALA може призвести до гіпервітамінозу. Недостача речовини стає причиною погіршення емоційного стану. Часто з’являється депресія та апатія.

У яких продуктах міститься ALA?

Існує певний список продуктів, у яких є найбільша кількість цього ферменту. Їх варто приймати на постійній основі для поліпшення стану здоров’я. Такими харчовими продуктами є:

 

— яловичина, свинина;

— жовток яйця;

— шпинат;

— молочка;

— печериці;

— квасоля;

— томати. 

 

Найчастіше для того, щоб відновити баланс, людина може вживати таблетки або спортивне харчування від MST Nutrition. Зазвичай таблетки з добавкою представлені у вигляді невеликих капсул із розчинною оболонкою. Це потрібно саме через те, що вживання всієї їжі, багатої на ALA, не призводить до справжнього насичення організму корисними мікроелементами. Проте вживати капсули слід тільки після рекомендації лікаря — самолікування може бути шкідливим для здоров’я.

Кому не можна вживати ALA?

Не секрет, що існує список певних категорій, яким заборонено вживання ALА. Це викликано їхніми індивідуальними особливостями організму. Наприклад, людям до 18 років протипоказано вживання таблеток без припису лікаря. Також застосування категорично заборонено вагітним жінкам і тим, які годують груддю. Лікарі можуть заборонити прийом цього медикаменту людям з онкологічними захворюваннями, цукровим діабетом.

 

Зміст
×
×

    СООБЩИТЬ О НАЛИЧИИ