+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Восковий кукурудзяний крохмаль

Що таке восковий кукурудзяний крохмаль

Восковий кукурудзяний крохмаль це особлива форма вуглеводів, амілопектин. Цей вид крохмалю довше перетравлюється людським організмом, якщо порівнювати зі звичайним крохмалем, від чого є стабільнішим і стійкішим джерелом енергії, що є цінним, наприклад, для бодібілдерів і атлетів (підвищує витривалість).

 

Виробляють восковий кукурудзяний крохмаль із певного сорту кукурудзи. Його називають “воскоподібною кукурудзою”, або “восковою кукурудзою”. Він демонструє позитивні властивості для здоров’я. Деякі дослідження стверджують, що вживання воскового кукурудзяного крохмалю може знизити ризик розвитку деяких захворювань, таких як діабет і деякі види раку.

Який принцип дії воскового кукурудзяного крохмалю

Восковий кукурудзяний крохмаль є постачальником вуглеводів, які наш організм використовує як джерело енергії. Він:

 

– швидко засвоюється; 

– розкладається на прості цукри, які забезпечують організм необхідною енергією для життєдіяльності; 

– містить легкозасвоюваний крохмаль, який допомагає підтримувати здоровий рівень глюкози в крові, особливо у людей з діабетом або порушеннями метаболізму вуглеводів;

– складається з розчинних волокон, які допомагають поліпшити стан кишківника і стимулюють розмноження корисних мікроорганізмів у ньому;

– є багатим джерелом поліфенолів, які захищають наш організм від впливу вільних радикалів;

– містить велику кількість магнію, який допомагає зняти напругу і розслабити м’язи. 

 

На закінчення, восковий кукурудзяний крохмаль є цінним продуктом для здорового харчування. Він багатий на вуглеводи, волокна й антиоксиданти, які дуже корисні для здоров’я.

Для чого потрібен восковий кукурудзяний крохмаль

Восковий кукурудзяний крохмаль – це модифікована форма кукурудзяного крохмалю, що пройшла спеціальну технологічну обробку. Його основні якості та функції:

 

– засвоєння вуглеводів;

– регулювання рівня глюкози в крові;

– поліпшення травлення;

– захист від оксидативного стресу;

– поліпшення якості сну.

 

Восковий кукурудзяний крохмаль є цінним продуктом, який може допомогти поліпшити здоров’я і якість життя. Він багатий на вуглеводи та поліфеноли, проте, як і з будь-яким іншим продуктом, його потрібно вживати помірковано та враховувати індивідуальні особливості організму.

Кому не можна вживати восковий кукурудзяний крохмаль

Восковий кукурудзяний крохмаль загалом є безпечним продуктом і може бути вжитий більшістю людей без будь-яких проблем. Однак є ті, для кого вживання воскового кукурудзяного крохмалю може бути протипоказане, а саме:

 

– Людям, які страждають на целіакію або чутливість до глютену, не слід вживати восковий кукурудзяний крохмаль, якщо його вироблено з кукурудзи, що містить глютен. Хоча восковий кукурудзяний крохмаль здебільшого безглютеновий, деякі виробники можуть включати глютен у процес його виробництва, тож необхідно дбайливо обирати продукти.

– Людям, які мають алергію на кукурудзу, слід уникати вживання воскового кукурудзяного крохмалю, бо він може спричинити алергічну реакцію.

– Людям із підвищеною чутливістю до крохмалю слід обмежувати його вживання.

 

Загалом, перед вживанням воскового кукурудзяного крохмалю або будь-якого іншого продукту, особливо за наявності медичних протипоказань, слід проконсультуватися з лікарем або дієтологом, щоб уникнути можливих проблем зі здоров’ям.

 

Зміст
×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ