+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Ашваганда КСМ 66

Що таке Ашваганда КСМ 66

Ашваганда КСМ 66 відома як індійський женьшень або зимова вишня. Є традиційним різновидом трав в Індії — його активно використовують в аювердичній медицині. Має високий вміст корисних біоактивних елементів. Основною активною речовиною є вітаноліди. Препарат належить до адаптогенів, які асоціюються зі стійкістю в складних ситуаціях. Тому впливає на покращення психічного здоров’я та якісного сну. Ашваганда КСМ 66 відноситься і до ноотропів, які пов’язані з роботою мозку та когнітивними функціями.  

Який принцип дії Ашваганда КСМ 66

Цей компонент призначений для допомоги в досягненні гармонійного стану та рівноваги у повсякденному житті. Високий відсоток екстракту ашваганди в складі продукту сприяє покращенню життя для людей, які ведуть інтенсивний спосіб життя. 

 

Хімічний склад ашваганди багатий на рослинні алкалоїди, амінокислоти, пептиди, мікроелементи. Така комбінація сприяє потужній стимуляції імунітету та дозволяє покращити загальний стан здоров’я. 

 

Основними перевагами є:

 

– Турбота про здоровий сон та психічну систему.

– Підвищення продуктивності мозку.

– Підтримка життєвої сили.

– Підвищення стійкості в складних ситуаціях.

– Турбота про концентрацію та пам’ять.

– Якість та значний вміст інших активних компонентів. 

– Позитивний вплив на кровотворення. 

– Профілактика онкології. 

– Антихолестиринова дія.

– Попередження цукрового діабету.

 

Дія має позитивний вплив на весь організм в цілому.

Для чого потрібен Ашваганда КСМ 66

Ашваганда КСМ 66 — це унікальний запатентований компонент, який виділяється своєю якістю та ефективністю дії. Його вживання сприяє зменшенню стресу та покращенню продуктивності. Засіб поліпшує здатність справлятися зі стресовими випадками та покращувати спортивні результати. 

 

Покращуючи концентрацію, компонент забезпечує підтримку належних технік та контроль рухів тіла. Тому зазначається максимальна ефективність виконання вправ.

 

Ашваганда КСМ 66 гарно впливають на покращення роботи щитоподібної залози, тому забезпечується підтримка правильного гормонального балансу в організмі. Вживання препарату сприяє належному збереженню жіночих та чоловічих статевих функцій. Ашваганда здійснює ефективний вплив на серце та серцево-судинну систему. Завдяки природним антиоксидантам, препарат захищає клітини від стресу та нейтралізує вільні радикали.

 

Засіб впливає на якість сну, покращуючи її, та полегшує безсоння — він володіє розслаблюючим та нормалізуючим ефектом. 

 

Пацієнти, які приймають екстракт, не мають ушкоджень м’язів від фізичних навантажень. У них спостерігається ріст рівня тестостерону та зниження відсоткового вмісту жиру в організмі. Дуже часто його додають до складу спортивного харчування від MST Nutrition.

Які наслідки дефіциту Ашваганда КСМ 66

В тому випадку, якщо людина не вживатиме даний продукт, буде спостерігатися надмірна роздратованість, погана концентрація та пам’ять. Ті, хто страждають від поганого сну, не зможуть по максимуму використовувати свої вміння, адже організм відчуватиме слабкість.

 

Жінки будуть страждати від гормонального дисбалансу, головного болю, дратівливості та сонливості. Під час робочого процесу спостерігатиметься підвищена втома, пітливість, припливи жару.

В яких продуктах міститься Ашваганда КСМ 66

Ашваганда є традиційним різновидом трав Індії. Являє собою невеликий чагарник з родини пасльонових. Цвіте зеленим, має оранжево-червоні плоди. Але цілющою силою володіють не вони, а коріння і листя.

 

Його використовують декілька тисячоліть. За останні роки популярність значно зросла. Найбільшою ефективність відрізняються екстракти, стандартизовані до відсоткового вмісту найбільш цінних сполук, характерних для цієї рослини.

Кому не можна вживати Ашваганда КСМ 66

Приймати Ашваганда КСМ 66 не рекомендовано під час вагітності, індивідуальної непереносимості. Також не можна вживати одночасно з:

 

– седативними засобами;

– інтидепресантами;

– імуносупресорами.

 

Не рекомендовано самостійно призначати ашваганду при аутоімунних захворюваннях, діабеті, проблемах зі щитоподібною залозою. 

 

Зміст
×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ