+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Магній L-треонат

Що таке Магній L-треонат

L-треонінат магнію – це унікальна форма магнію, відома своєю здатністю підтримувати здоров’я мозку, покращувати пам’ять і полегшувати навчальний процес. Клінічні дослідження показали, що цей мікроелемент підтримує здоров’я ділянок мозку, пов’язаних з пам’яттю та навчанням. L-треонінат магнію є найбільш засвоюваною формою магнію і може проникати через клітинні мембрани. Він не розм’якшує випорожнення, не діє як проносне, не викликає неприємних відчуттів або іншого дискомфорту в шлунково-кишковому тракті.

Який принцип дії Магній L-треонату

Магній – важливий елемент для нормального функціонування людського організму. Цей мікроелемент входить до складу більшості тканин і клітин. Він також бере участь у важливих біологічних процесах і допомагає у виробленні гормонів, точній передачі імпульсів і контролі м’язового скорочення.

 

Магній існує в таких формах:

 

– Хелатований – мінерал, зв’язаний з амінокислотами білків. Він знаходиться у формі, яка легко засвоюється. Добавки халатних мінералів можуть бути дорожчими, ніж інші типи інгредієнтів, через багато складних процесів, пов’язаних з їх виробництвом. Вони ефективно підвищують рівень інгредієнта завдяки кращому засвоєнню амінокислоти в організмі;

 

– Магнію L-треонат – діє разом з L-треонатною складовою (поєднанням мікроелементів L-треоніну та треонінової кислоти) та бере участь у зміцненні психологічного здоров’я;

 

– Магнію гліцинат і магнію біс-гліцинат – поєднується з гліцином. Така суміш забезпечує оптимальну біодоступність, зменшує стрес, знімає панічні атаки, при цьому проносний ефект відсутній.

 

Існують  ще декілька форм магнію. Їх потрібно обирати залежно від ваших потреб.

Навіщо потрібен  Магній L-треонат

Мікроелемент сприяє підтримці нормального створення енергетичних запасів та має особливу роль у процесі біосинтезу, приймає участь у рості кісткової тканини. Магній надзвичайно корисний для кровоносних артерій та судин. Мінерал відомий також завдяки своїй заспокійливій дії, що зміцнює захисні сили організму та запобігає завчасному старінню.

 

Мінерал є жовчогінним і сечогінним засобом. Елемент потрібен для:

 

– очищення організму від токсинів;  

– покращення роботи нирок;

– нормалізації роботи мозку;

– підтримки важливих зв’язків між клітинами мозку.

 

Однак не весь магній легко засвоюється центральною нервовою системою. Саме магній L-треонат являється тією формою мінералу, яка, як було доведено, краще засвоюється мозком.

Які наслідки дефіциту в організмі Магній L-треонату

Існує багато симптомів, які вказують на те, що організм потребує добавок магнію: більше десяти років тому німецькі дослідники довели важливість добавок магнію і протестували організм на дефіцит магнію. В результаті були виявлені наступні причини нехватки мікроелементу:

 

– проблеми з кишечником (нудота, блювота, втрата апетиту, печія, закрепи);

– проблеми з координацією;

– поява втоми;

– проблеми з нервовою системою;

– посмикування пальців і повік;

– судоми;

– оніміння ніг і рук;

– тіло стає хворобливо збудженим при зміні температури;

– безсоння;

– млявість;

– тривожність;

– бажання їсти солодощі;

– зниження концентрації уваги;

– гіпертонія;

– зниження рівня кальцію та пов’язані з цим проблеми з кістками та опорно-руховим апаратом.

 

Це особливо актуально для жінок під час менструації та спортсменів, які виводять більшу частину магнію з організму під час інтенсивних фізичних навантажень;

 

Регулярне споживання магнію необхідне для усунення та профілактики симптомів дефіциту магнію, описаних вище.

У яких продуктах міститься Магній L-треонат

Не завжди потрібно приймати цей мікроелемент у вигляді порошку або таблеток. Він міститься в  натуральних продуктах, таких як овочі, фрукти та бобові. Природний магній має низьку швидкість засвоєння, тому слід уникати гострої та жирної їжі, щоб запобігти дефіциту.

 

Цей цінний мікроелемент міститься в бананах, салаті рукола, шпинаті та волоських горіхах. Знайти магній також можна в різноманітних спеціях, включаючи коріандр, шавлію, какао-боби, сою та аніс. Магнієві дієти ідеально підходять для вегетаріанців і веганів. Часто  Магній L-треонат входить до складу спортивного харчування від MST Nutrition.

Кому не можна вживати Магній L-треонат

Протипоказаннями до виживання магнію у формі L-треонату є люди, які перенесли інсульт або інфаркт протягом останніх шести місяців, а також люди, які не можуть або не хочуть лежати протягом години.

 

Зміст
×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ