+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Магній малат

Що таке магній малат

Магній малат виступає в ролі магнієвої солі яблучної кислоти. Це форма мінеральної речовини Mg, яка набагато легше приймається та засвоюється організмом, ніж у чистому вигляді. 

 

Добре полегшує гіпомагнієві судоми м’язів, знімає втому та інтоксикацію алюмінієм в організмі. Зустрічається частіше за все у фруктах та навіть у винних виробах.

Який принцип дії магнію малату

Досліди показали, що форма магній малат легко та швидко всмоктується травною системою організму. Тим самим – це чудовий спосіб підвищити кількість мінеральної речовини. Порівняно з іншими різновидами магнію, малат характеризується меншою дією послаблення. Це може бути корисно в індивідуальних випадках з травної системою.

 

Його найчастіше використання набуває профілактичного характеру при таких ситуаціях:

 

– спазми та болі м’язів, часті судоми;

– фіброміалгія;

– хронічні мігрені та перевтома;

– поганий сон, розвиток безсоння;

– аритмії серця.

 

У деяких випадках профілактує цукровий діабет. Основний принцип дії полягає у хелатуванні важких металів, які накопичуються в організмі людини. Магній малат блокує алюмінієву інтоксикацію. 

Для чого потрібен магній малат

Зустрічаються випадки вживання магній малату для того, щоб ліквідувати довготривалі кровотечі, загоїти синці, уникнути проблем із дихальною системою.

 

Основне призначення магнію малату – це розслаблення, згладження та міцнішання м’язових тканин, а також скелету опорно-рухової системи. Якщо людина займається спортом та має великі фізичні навантаження, значно покращити стан м’язів та зменшити їх больовий поріг допоможе магній малат.

 

Під час вагітності лікарі мають практику призначати магній малат, оскільки дана мінеральна речовина здатна перешкодити виникненню викидня або передчасні пологи, а також полегшує пізній токсикоз.

 

Для загального здоров’я, енергії та поліпшення настрою, магній малат є чудовою добавкою, яка комплексно підтримує всі системи організму. Він також здатен боротися з депресією та покращувати процеси нервової системи. Впливає на поліпшення когнітивних навичок запам’ятовування, мислення, концентрації уваги.

Які наслідки дефіциту магнію цитрата в організмі

Нестача магнію цитрату може призвести до виникнення аритмії, а також артеріальної гіпертензії. При фізичних навантаженнях можуть виникати больові відчуття в м’язах та тяжкість загального стану. Можливий прояв депресії, а також значні порушення сну, прояви безсоння. 

 

При дефіциті цього важливого елементу спостерігається пригнічення когнітивних здібностей, а також погіршення травлення.

 

Слід відмітити, що деякі вітаміни в організмі людини діють в комплексі з мінеральними речовинами – тому за відсутності належної кількості магнію, вітаміни В і С погано функціонують та може виникнути вторинний гіповітаміноз.

В яких продуктах харчування міститься магній цитрат

Магній не синтезується в організмі людини, тому потрапляє лише через певні продукти харчування. Якщо включити їх регулярний прийом їжі, можна не хвилюватися через недостатню кількість магнію. Продукти харчування, в яких міститься достатня кількість магнію цитрата:

 

– чорний шоколад;

– авокадо;

– горіхи;

– бобові – нут, квасоля, горох, соя;

– Тофу – соєвий сир;

– кіноа;

– жирна риба – наприклад, лосось, палтус, скумбрія атлантична;

– листя шпинату;

– пшеничні, овесові каші, а також гречана;

– банани.

 

Якщо прослідкувати вживання вище перерахованих продуктів харчування важко, то запас мінеральної речовини можно поповнити завдяки добавок або спортивного харчування від MST Nutrition.

Кому не можна вживати магній цитрат

Людям із захворюванням травної системи, оскільки вони можуть перешкоджати всмоктуванню магнію. Також при хворобах ендокринної системи, наприклад, пацієнтам з цукровим діабетом або метаболічному синдромі. Не рекомендується тим, хто зловживає алкоголем. Протипоказано для пацієнтів із тяжкої нирковою недостатністю. В будь-якому разі вживання магнію цитрату додатково слід обговорити зі спеціалістами або лікарем, щоб ні в якому разі не зашкодити своєму здоров’ю.

Зміст
×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ