+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Магній гліцинат

Що таке Магній гліцинат

Магній є вкрай необхідною речовиною, яка регулює масу життєво важливих процесів в організмі людини. Макроелемент забезпечує нормалізацію функціонування м’язів, ШКТ, тиску та рівня цукру в крові. Однією з ключових дій макроелемента є оптимізація синтезу білка, що робить його частим компонентом у добавках і спецхарчуванні для спортсменів.

 

Магній гліцинат — одна з форм магнію, де до основної речовини додано гліцин. Амінокислота забезпечує оптимальний рівень засвоєння макроелемента, посилюючи його вплив шляхом швидкого проникнення всередину клітин. Таке з’єднання вважається оптимальним, адже завдяки ефекту розслаблення від амінокислот немає потреби в дієтах, відмові від інших продуктів або додатковому прийомі БАДів.

Який принцип дії Магній гліцинату

Найчастіша причина вживання Магній гліцинату — необхідність у нормалізації м’язового тонусу після інтенсивних силових тренувань і функціонування нервових закінчень для зниження ризику судом, але це не єдині позитивні ефекти від вживання комплексу. Магній гліцинат необхідний для:

 

– загального розслаблення м’язів;

– боротьби з безсонням;

– розширення судин, нормалізації метаболізму міокарда, перешкоджання утворенню тромбів;

– регулювання кальцію і запобігання його надлишкового накопичення;

– зниження ризику утворення каменів у нирках;

– підвищення чутливості до інсуліну і зниження рівня цукру в крові;

– боротьби з мігренню, депресією і тривогою.

 

Комбінація магнію і гліцинату діє на організм комплексно. Враховуючи рекомендований прийом перед сном, організм відновлюється і дає заряд енергії на наступний день.

Для чого потрібен Магній гліцинат

Найчастіше цю речовину приймають як необхідну для організму добавку. З огляду на можливість комбінації речовини з вітамінами групи В, можна значно збільшити рівень ефективного всмоктування добавок у кров. Крім цього, рекомендується вживати Магній гліцинат, якщо спостерігаються такі недуги:

 

– підвищена дратівливість і нервозність;

– регулярні або часті головні болі, мігрені;

– аритмія;

– систематичні порушення сну;

– неуважність, проблеми з концентрацією уваги;

– депресія, необґрунтовані панічні атаки, стан безпричинного страху;

– зниження працездатності, стомлюваність;

– тяжкий перебіг передменструального синдрому.

 

Зверніть увагу, що наявність навіть одного із симптомів може означати нестачу магнію в організмі.

Які наслідки дефіциту Магній гліцинату в організмі

Нестача магнію може завдати серйозної шкоди для організму людини. Найчастіше при дефіциті спостерігається:

 

– втрата апетиту;

– порушення сну і підвищена втома;

– судоми після силових навантажень;

– регулярна нудота і блювота;

– депресивний стан;

– підвищення артеріального тиску.

 

Амінокислота забезпечує швидке всмоктування магнію в організм, запобігаючи його осіданню в кишковому тракті, що не спричиняє проносного ефекту.

У яких продуктах міститься Магній гліцинат

Однією з переваг магнію є його присутність у базових продуктах харчування. Найчастіше при збалансованому харчуванні людина може відновлювати норму магнію, не вдаючись до особливих дієт або прийому додаткових харчових добавок. Складність макроелемента в тому, що його необхідно приймати у великих кількостях, але дозувати Магній гліцинат значно простіше. Спортивне харчування від MST Nutrition дає змогу легко заповнювати необхідну норму речовин в організмі, не змінюючи свій базовий раціон.

 

Заповнити магній можна, вживаючи в їжу такі продукти:

 

– всілякі бобові культури;

– зелені овочі, зокрема броколі;

– горіхи, насіння гарбуза та кунжут;

– банани;

– коричневий рис;

– молочна продукція.

 

Засвоюваність магнію з кожного продукту відрізняється, тому для нормалізації балансу необхідно враховувати не тільки кількість елемента, а й його ефективний вплив на організм.

Кому не можна вживати Магній гліцинат

Протипоказань до застосування магній не має, оскільки він є одним з основних елементів життєдіяльності людини. Він може бути рекомендований до прийому не тільки спортсменам, а й людям з підвищеним цукром у крові, під час вагітності та грудного вигодовування, гіпертонікам, у разі хронічних захворювань серцево-судинної системи. Вкрай важливо уникати передозувань і відстежувати загальний стан під час прийому речовини. Заборонений до прийому, у випадках індивідуальної непереносимості амінокислоти, алергічної реакції на неї. У випадках з індивідуальною непереносимістю, зверніться до лікаря, для заміни комбінації магнію з іншими речовинами.

Зміст
×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ