+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Трібулус Терестіс

Що таке Трібулус Терестіс

Трібулус земний (лат.Trisbulus terréstris) – багаторічна трав’яниста рослина родини диптерокарпових (Dipterocarpaceae), що росте в помірному та тропічному кліматі на півдні Європи, в Азії, Африці та на півночі Австралії. Належить до родини Dipterocarpaceae. Рослина широко використовується в бодібілдингу як бустер тестостерону. Основна дія сполуки –протодіосцин.

 

Трібулус відомий людям з давніх часів. З самих давніх часів рослину використовували в медицині. У Стародавній Греції трібулус наземний пропонували як засіб, що має сечогінну і тонізуючу дію. У Стародавній Індії його використовували як антисептик. У Китаї рослину застосовували при різних ниркових хворобах, печінковій недостатності, при серцевих недугах та ін. На Балканському півострові трібулус використовували для виготовлення ліків.

 

Таких прикладів можна навести багато, та ісф вони доказують те, що рослина багата на корисні для здоров’я речовини. Наприклад, вона містить сапоніни,  алкалоїди, флавоноїди та багато інших речовин. Однак, використовуючи цю рослину, потрібно враховувати, де вона росте.

Який принцип дії Трібулус Терестіс

Індустрія бодібілдингу почала цікавитись цією рослиною, коли стало достеменно відомо, що європейські спортсмени використовують її для підготовки до великих турнірів, таких як Олімпійські ігри та чемпіонати світу з певних видів спорту.

 

Сьогодні триб улус земний широко відомий у всьому світі.

 

Трібулус можна назвати сировиною, яку використовують багато найвідоміших виробників. В основному він містить стероїдні сапоніни типу фуростанолу і є переважно протогірозином. Принцип роботи мікроелементі пояснюється саме дією цього компоненту. Протодіозин позитивно впливає на проникність клітинних мембран, ерекцію, обмін холестерину та зміцнює імунітет.

 

Активність сапонінів в різних екстрактах трібулусу змінює вплив протодіозину. Він досить оперативно виводиться з крові. Що ж до його концентрації, то вона стає дуже малою вже через 3 години. З організму протодіозин виходить разом з жовчю.

Навіщо потрібен Трібулус Терестіс

Згідно з високо підтвердженими даними, рослина впливає на ріст рівню тестостерону. Це відбувається за рахунок збільшення обсягу лютеїнізуючого гормону, який бере участь у виробництві тестостерону. Це призводить до збільшення силових показників і прискореного росту м’язів.

 

Tribulus також значно впливає на підвищення лібідо та сексуальну функцію, стимулюючи андрогенні рецептори в мозку.

 

Рослина містить речовини, які пригнічують моноаміноксидазу типу А, яка підвищує концентрацію певних медіаторів. Тому прийом Трібулусу спричинить покращення настрою, підвищить самооцінку та підвищить лібідо.

 

Деякі дослідження у молодих людей показали, що Tribulus Terrestris не впливає на рівень тестостерону, лютеїнізуючого гормону або андрогенних рецепторів у м’язах. Добавка не сприяє збільшенню м’язової сили і м’язової маси. Однак нещодавнє дослідження показало ефективність Tribulus Terrestris у підвищенні рівня тестостерону у чоловіків з віковим дефіцитом андрогенів.

 

Інше нове дослідження показало, що жирова маса зменшилася менш ніж на 1%, а м’язова маса тіла збільшилася в середньому на 1,2 кг після 84 днів прийому Трібулусу.

Наслідки дефіциту в організмі Трібулус Терестіс

Трібулус варто приймати людям із сексуальною дисфункцією. Він безпосередньо діє на сексуальну активність та підвищує бажання і задоволення. Трібулус показаний для профілактики різних захворювань репродуктивної системи і роботи серця. Прийом препаратів запобігає розвитку судинно-серцевих захворювань і знижує «поганий» холестерин. Він також підходить для регулювання рівня глюкози у діабетиків.

Кому не можна вживати Трібулус Терестіс

Не приймайте бестери з додаванням Трібулусу, якщо у вас серцеві захворювання, високий кров’яний тиск, ниркова недостатність або збільшена простата. При появі побічних ефектів припиніть прийом добавки. Майже всі побічні ефекти повністю оборотні після припинення прийому.

Зміст
×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ