+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Треонін

 

Амінокислоти є незамінними елементами в організмі, відіграючи важливу роль у будові білків. L-треонін є важливою амінокислотою, яка бере участь у виробництві колагену, зубної емалі та еластину. Відповідає за переробку жирів в організмі, а також не дає жиру накопичуватися в печінці. Це свого роду будівельний матеріал, без якого не обходяться важливі процеси в людині.

 

Під час порушення процесу травлення, а також у разі розладів шлунка, L-треонін є корисним елементом.

 

Варто зазначити, що в організмі ця амінокислота не виробляється самостійно і може надходити тільки разом з їжею або добавками. Тому важливо стежити за продуктами харчування, щоб отримувати достатню кількість цього елемента для повноцінного функціонування організму.

Як діє L-треонін

L-треонін стабілізує кількість цукру в крові, завдяки здатності перетворюватися на глюкозу, коли амінокислота перебуває в печінці. Люди, які зазнали травм, опіків або поранень, мають велику кількість L-треоніну в організмі. Це пов’язано з тим, що речовина виходить із тканин після отримання травми. Дослідження фахівців на цю тему свідчать про те, що відновлення з цією амінокислотою в організмі проходить значно швидше.

 

Крім цього, існують дослідження, які підтверджують зниження спастичності м’язів після вживання L-треоніну. Такий стан спостерігається під час діагнозу розсіяний склероз.

Для чого потрібен L-треонін

За допомогою L-треоніну збільшується м’язова маса та зміцнюються кістки. Амінокислота є частиною ферментів травлення і впливає на зміцнення імунітету. Синтезується з пурином і гліцином, а також є джерелом енергії та покращує працездатність.

 

Амінокислота активно використовується для:

 

– Лікування депресивних розладів;

– Поліпшення загального ментального стану і настрою;

– Підвищення концентрації та уважності;

– Підвищення ефективності роботи.

 

Не дає розвиватися гепатозу, оскільки швидко переробляє жири. Для відновлення після операцій рекомендують підвищувати кількість L-треоніну в організмі, щоб прискорити процес загоєння і появи нових сил.

 

Амінокислота формує ланцюжки білків, що дає змогу покращувати імунітет і зміцнювати кістки, нігті, зуби та волосся, роблячи їх здоровими та міцними. Шкіра стає еластичною і блискучою, а волосся шовковистим. Зокрема підтримує роботу серцево-судинної системи, а також ЦНС. У вагітних жінок під час вживання цієї амінокислоти спостерігається істотне зниження токсикозу.

 

Має властивість зниження тяги до звичок, таких як залежність від алкоголю або наркотиків. Тому комплексно використовується в терапії проти цих захворювань.

 

Будівельний елемент білка потрібен для того, щоб лікувати зайве схуднення або ожиріння, а також безліч видів склерозів. Білкове голодування також супроводжується прийняттям цієї речовини. Амінокислота приводить увесь організм до балансу, оскільки білок є основою здоров’я і безлічі функцій у людині.

Які наслідки дефіциту L-треоніну

Нестача L-треоніну в організмі людини призводить до м’язової слабкості. Порушується уважність і концентрація. У дітей, а також підлітків сповільнює процес росту і розвитку. Може виникати поганий настрій або депресивні розлади. Дефіцит амінокислоти призводить до руйнування здоров’я нігтів, волосся, зубів і кісткових тканин.

 

Однак із вживанням їжі, в організм людини потрапляє достатня кількість L-треоніну, тож дефіцит цієї амінокислоти трапляється вкрай рідко.

У яких продуктах міститься L-треонін

Отримати необхідну кількість амінокислоти можна з продуктами харчування:

 

– Бобові та соя;

– Молочні продукти та яйця;

– Риба і м’ясо;

– Патока;

– Горіхи;

– Морепродукти;

– Цілісні зерна.

 

Достатньо в міру і регулярно додавати в раціон перераховані вище продукти, щоб отримувати в достатній кількості амінокислоту. Незважаючи на великий перелік продуктів, що містять цей компонент, швидший спосіб впровадити необхідну кількість – вживаючи харчові добавки або спортивне харчування (амінокислоти), наприклад від MST Nutrition.

Кому не можна вживати L-треонін

Німецькі амінокислоти не можна поєднувати з алкоголем і з антидепресантами. Обережне застосування у вагітних і тих, хто годує грудьми. Також не рекомендується тим, хто має індивідуальну непереносимість L-треоніну.

Зміст
×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ