+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Магній оротат

Що таке Магній оротат

Щоб забезпечити нормальне функціонування організму, забезпечити собі фізичний і психологічний стан, вкрай важливо контролювати споживання магнію. У більшості випадків саме магній дає змогу побудувати красиві та витривалі м’язи, нормалізує кров’яний тиск і регулює цукор у крові. Він відповідає за поліпшення процесів росту і відновлення клітин, стимулює створення білків міокарда та інших метаболічних ефектів.

 

Під час вживання магнію вкрай важливо враховувати метод доставки і відсоток засвоюваності макроелемента. Найчастіше з їжі отримати необхідну норму речовини для нормального функціонування організму практично неможливо, тому використовуються комплекси, одним з яких і є Магній оротат.

Який принцип дії Магній оротату

Магній оротат — комплексна харчова добавка, де до основної діючої речовини додано оротатову кислоту, яка є своєрідним провідником і помічником магнієвої солі в засвоюваності. Принцип взаємодії магнію з організмом великий і охоплює масу процесів, що регулюють:

 

– обмін речовин;

– синтез білка і жирних кислот;

– зростання м’язової маси, її тонус і боротьбу зі спазмами;

– метаболізм глюкози;

– роботу серцево-судинної системи і кров’яний тиск;

– зміцнення кісткової будови тіла;

– емоційний стан, шляхом впливу на недосипання, депресію та інші процеси.

 

Переоцінити вплив Магній оротату на організм людини практично неможливо. Через особливості засвоєння магнію під дією кислоти можуть бути порушені деякі процеси засвоєння кальцію, що призводить до дестабілізації функціонування нирок. Водночас препарат збільшує всмоктування кальцію в кісткові тканини, що вимагає його регулювання з прийомом лікарських препаратів лікарем.

Для чого потрібен Магній оротат

Магній оротат є нелікарським засобом, своєрідною харчовою добавкою для людей з нестачею магнію в організмі. Його часто застосовують як основне або додаткове лікування та як профілактику низки захворювань:

 

– хронічні захворювання серця, зокрема серцевої недостатності;

– у разі інфаркту міокарда;

– ангіоспазми та інші спастичні стани;

– дефіцит магнію в організмі із супутньою аритмією;

– дисліпідемія, атеросклероз та інші захворювання.

 

Вкрай необхідне вживання магнію при підвищених фізичних навантаженнях. До таких навантажень відносять не тільки силові вправи, а й низку стандартних робочих процесів із підвищеним фізичним навантаженням. Оротова кислота має дублювальну дію магнію, що посилює та прискорює процес розслаблення м’язів, зниження тиску та послаблення навантаження на кров’яні судини.

Які наслідки дефіциту Магній оротату в організмі

Залежно від способу життя і персональних фізичних характеристик людини, її сприйнятливості до нестачі мінералів і солей, проявлятися дефіцит магній оротату може по-різному. Найчастіше ознаки такі:

 

– спазми м’язів після фізичних навантажень;

– регулярне або часте безсоння, порушення фаз сну;

– швидка стомлюваність;

– печія, закрепи та інші розлади ШКТ;

– мігрені, часті головні болі;

– аритмія або гіпертонія, дзвін у вухах;

– хвороби кісток та інше.

 

Навіть один з перерахованих симптомів може означати гостру нестачу Магній оротату в організмі.

У яких продуктах міститься Магній оротат

У природі зустріти комбінацію солей магнію і кислоти оротату практично неможливо. Саме тому, щоб домогтися ефекту від Магній оротату, найпростішим способом буде вживати спортивне харчування від MST Nutrition, яке дасть змогу швидко заповнити потреби в макроелементі. Також для підтримки високого вмісту магнію, можна вживати такі групи продуктів:

 

– морська капуста (Ламінарія);

– висівки пшеничні та паростки пшениці;

– насіння: гарбуз, соняшник, кунжут;

– бобові культури, зокрема соя і квасоля;

– горіхи: фундук, арахіс, мигдаль, волоські горіхи;

– бурий рис;

– сухофрукти: курага, чорнослив, родзинки, фініки та інше.

 

У невеликих кількостях поповнення магнію можливе за регулярного вживання м’ясної та молочної продукції, деяких ягід і свіжих фруктів. Риба і морепродукти мають середній показник магнію, але через низьку самостійну засвоюваність речовини, поповнення норми без добавок домогтися вкрай складно.

Кому не можна вживати Магній оротат

Оскільки магній є основною діючою речовиною в комбінації, прямих протипоказань практично немає. Існує низка рекомендацій щодо попередньої консультації з лікарем або фахівцями з прийому, для таких груп осіб:

 

– індивідуальна непереносимість кислот;

– підвищена алергічна реакція на добавку, свербіж, висипання;

– встановлена гіпермагніємія або гіперкальціємія;

– загострення сечокам’яних хвороб;

– явні порушення функціонування нирок;

– виражені брадикардія або AV-блокада.

 

Вкрай важливо дотримуватися норм вживання речовини в їжу, особливо в разі регулярних фізичних навантажень або упору на силові тренування.

 

Зміст
×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ