+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Тирозин 

Що таке L-тирозин 

Занадто повільний обмін речовин є проблемою багатьох людей. Це особливо актуальна проблема, коли людина хоче схуднути. Наразі існує досить велика кількість способів, які могли б покращити показники здоров’я та забезпечити безпечне скидання ваги. 

 

L-тирозин є одним із найкращих способів покращити обмін речовин. Слід розібратися з цим дещо детальніше для розуміння користі для організму людини.

Який принцип дії L-тирозину?

Тирозин є заміною ароматичною амінокислотою. Вона утворюється завдяки хімічній реакції фенілаланіну. Сам тирозин просто необхідний для того, щоб забезпечити нормальне функціонування надниркових залоз і щитоподібної залози. Також фермент потрібен для формування нормальних кров’яних тілець і роботи гіпофіза. Речовина може дуже швидко проникати крізь гематоенцефалічний бар’єр і стимулювати головний мозок. Її участь в обміні білками, створенні нейромедіаторів забезпечує вплив компонента на обмін речовин, нервову та ендокринну систему. 

 

Завдяки дії речовини процеси розпаду жирів стають набагато швидшими. Також під впливом тирозин а вуглеводний обмін приходить у норму. Саме це стає причиною зменшення апетиту. Таким чином, відбувається утилізація жиру в організмі людини. 

Для чого потрібен L-тирозин?

Тирозин завжди впливає відразу на кілька взаємопов’язаних між собою систем. Наприклад, у серцево-судинній системі речовина сприяє регуляції артеріального тиску та зменшує ризик виникнення гіпертонії. Також тирозин значно покращує якість судин. 

 

Добавка допомагає підвищити адаптивність організму до різних видів навантажень. Амінокислота сприяє активній стимуляції роботи мозку і зміцненню нервової системи. Засіб ефективно регулює і контролює обмінні процеси в тілі та створює хорошу імунну систему. Дуже часто фахівці рекомендують приймати додаткові порції речовини, якщо людина страждає від зайвої ваги. Тирозин приваблює спортсменів. Адже препарат допомагає позбутися проблемних ділянок і жирових відкладень. Боротьба з депресію завжди вимагає використання додаткових препаратів або вітамінів. Тирозин працює над створенням балансу нейротрансмиттерів в мозку людини. Ця добавка здатна підвищити рівень адреналіну в крові, дофаміну та норадреналіну – це безпосередньо забезпечує користь. 

Які наслідки дефіциту L-тирозину в організмі?

Важливо знати, що існують деякі негативні фактори, чий вплив на організм може зменшити вироблення тирозину. У результаті сильного дефіциту виникають такі симптоми:

 

– різкі перепади настрою;

– погіршення концентрації та пам’яті;

– озноб;

– збільшення ваги;

– депресія;

– дратівливість;

– постійна втома. 

 

Якщо дефіцит залишиться занадто тривалим, то в людини з’являється набряклість, надто сильна сонливість, блідість, суха шкіра. Низька кількість амінокислоти стає причиною розвитку гіпертонії та атеросклерозу. 

У яких продуктах міститься L-тирозин

Щоб компенсувати дефіцит амінокислоти, варто ввести у свій раціон різні види м’яса. Також варто спробувати рибу. Фахівці рекомендують вживати більше тунця, креветок і лосося. Молочні продукти теж вельми багаті на тирозин. Кілька разів на тиждень варто вживати молоко, сир і кефір. Бобові та горіхи відомі достатньою кількістю амінокислоти у своєму складі. Серед фруктів можна спробувати авокадо, банани. 

 

Зазвичай, нестачу речовини не можна повністю компенсувати за допомогою зміни раціону або приймання спортивного харчування від MST Nutrition. У деяких випадках рекомендується приймати додаткові таблетки. Саме така форма має високу концентрацію тирозину. Досить часто спортсмени вдаються до початку курсу вживання спеціальних капсул з амінокислотою. 

Кому не можна вживати L-тирозин?

Фахівці не рекомендують застосовувати тирозин у таблетках тим людям, які страждають від гіпертиреозу або шизофренії. Також варто утриматися від вживання разом з іншими ліками щитоподібної залози. Іноді препарат може бути заборонений для вагітних жінок або жінок, які годують груддю. Коли пацієнт страждає на постійні перепади тиску – гіпертонію, то йому не слід вживати  тирозин. Проблеми зі щитовидною залозою і гормональним фоном в організмі слугують протипоказанням для початку курсу прийому такої концентрованої речовини як тирозин. 

Зміст
×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ