+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Оксид магнію

Що таке оксид магнію

Оксид магнію – одна з найдоступніших форм магнію. Оксид у складі нейтралізує кислоту та допомагає покращити травлення. Заспокійливий, протисудомний засіб, який також допомагає боротися зі спазмами. Необхідний для скорочення м’язів, отримання енергії та мінералізації тканини опорно-рухової системи. Являється вегетаріанським продуктом.

Який принцип дії оксид магнію 

Магній – мінеральна речовина, яка виконує багато корисних і життєво важливих функцій в організмі людини. Це антацид, який всмоктується у кров. 

 

Основний ефект оксид магнію полягає у: 

 

– підтримці роботи м’язів; 

– релаксації; 

– та сприянні нормальному функціонуванню нервової системи. 

 

Це може бути корисно в лікуванні м’язової слабкості, стресу, безсоння та інших проблем. Оксид магнію також є осмотичним проносним, дія якого заснована на підвищенні вмісту води в калових масах та прискоренні транзиту кишечником. Через це покращується робота травної системи організму. Сам по собі магній відповідає за велику кількість функцій, наприклад, покращує когнітивні здібності людини, такі як пам’ять, увага та мислення.

Для чого потрібен оксид магнію 

Мінеральна речовина оксид магнію дуже потрібний елемент для нормального та здорового функціонування усіх процесів організму. Магній активує багато ферментних процесів, а також:

 

– підтримує міцність кісткової тканини, здоров’я та гладкість зубів;

– зменшує ризики виникнення аритмії та стабілізує мембрани клітин;

– регулює процеси нервової системи та бере участь в передачі нервових сигналів;

– виступає в ролі антистресу, розслабляючи та сприяючи нормалізованій роботі нервової системи;

– знижує вірогідність виникнення судорог;

– чинить жовчогінну дію;

 

Окрім цього, оксид магнію бере участь у виробленні серотоніну, тому поліпшує якість та тривалість сну. Знижується ризик появи безсоння. Достатня кількість оксид магнію в організмі сприяє покращенню загального стану та дозволяє уникнути депресій. Це відбувається завдяки значному зниженню тривожності, а також надмірної збудженості нервової системи.

 

Одна з основних причин для прийняття магнію – це покращення міцності м’язів. Особливо це потрібно для спортсменів, які ведуть активний спосіб життя та можуть травмувати м’язові тканини фізичним навантаженням. Через виконання вправ, витрачається значно більше магнію. Тому не слід нехтувати вживанням магнію оксиду додатково.

Які наслідки дефіциту оксид магнію в організмі

Оскільки магній є учасником багатьох процесів в організмі, то його дефіцит може призвести до поганих наслідків:

 

– загальна слабкість організму та м’язів, а також судом;

– нервові зриви, виникнення стресу, роздратованості та інших проявів нестабільності нервової системи;

– кардіоваскулярні проблеми (серцево-судинні), підвищення артеріального тиску, виникнення аритмії;

– руйнування кісток, остеопороз.

 

Для уникнення дефіциту магнію важливо збалансувати раціон так, щоб він містив достатню кількість цього мінералу.

В яких продуктах харчування міститься оксид магнію

Слід побудувати свій раціон так, щоб вміста мінералів вистачало для поповнення запасів корисних речовин. В деяких продуктів харчування містяться оксид магнію:

 

– горіхи та насіння: мигдаль, кеш’ю, насіння льону, насіння гарбуза;

– бобові: квасоля, сочевиця, арахіс, соя;

– молочні продукти: йогурт; 

– цільнозернові: пшениця, кіноа, овес, гречка;

– зелень: шпинат;

– чорний шоколад;

 

Якщо прослідкувати вживання вище перерахованих продуктів харчування важко, то запас мінеральної речовини можно поповнити завдяки добавок та спеціального спортивного харчування від MST Nutrition.

Кому не можна вживати оксид магнію 

Оксид магнію не можна вживати тим, у кого є індивідуальна непереносимість речовин. Крім цього, при тривалому застосуванні можливий розвиток гіпермагніємії, що супроводжується відчуттям перевтоми. Протипоказано пацієнтам з нирковою недостатністю. Не рекомендовано вживати дітям до 6 років. А також не слід вживати магній оксид, якщо присутня непереносимість фруктози.

 

Не рекомендується перебільшувати дозування, оскільки це може призвести до поганих наслідків. Слід проконсультуватися з лікарем або спеціалістами з приводу дозування та потреби вживати добавку магній оксиду. 

Зміст
×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ