+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Екстракт чорного перцю

Що таке екстракт чорного перцю

Екстракт чорного перцю – продукт, який має цілющі властивості. Він бореться із запальним процесом, а також допомагає позбутися зайвої ваги. У процесі його застосування нормалізується робота шлунково-кишкового тракту. Він надає якісну підтримку здоров’я людини.

Які властивості в екстракту чорного перцю

Екстракт чорного перцю здатний поліпшити кровообіг, знизити рівень ліпопротеїнів низької щільності. Завдяки такому продукту забезпечується відмінне засвоєння різних нутрієнтів, що потрапляють в організм разом з їжею. Він сприяє активізації секреції ферментів, прискоренню метаболізму. 

 

У його складі міститься компонент, що забезпечує протизапальну дію, а також запобігає розвитку виразки, гастриту, коліту, панкреатиту, гепатиту, холециститу та інших захворювань. 

Кому підходить екстракт чорного перцю

Екстракт чорного перцю підходить тим людям, які хотіли б привести в норму рівень цукру в крові, щоб уникнути розвитку цукрового діабету. Для очищення печінки та виведення токсичних речовин з організму цей продукт також підходить. Люди з проблемами з жовчним міхуром отримують колосальну підтримку для цього органу, оскільки він допомагає повноцінно функціонувати всій травній системі. 

 

Продукт підходить вегетаріанцям і людям, які страждають від алергії. Він рекомендований для кожної людини, хто почувається недобре після їжі або вживає нездорову їжу. 

Які ефекти від екстракту чорного перцю

Екстракт чорного перцю збільшує в тканинах концентрацію антиоксидантів. Вони борються із запальними процесами, які спричинені інфекціями або утворенням вільних радикалів в організмі. Тривале вживання цього продукту сприяє відмінному самопочуттю та міцному здоров’ю.

 

Доведено позитивний вплив на всмоктування жиророзчинних вітамінів, мінералів, амінокислот, антиоксидантів. Екстракт чорного перцю використовується як підсилювач біодоступності протягом 20 років. 

 

Це природний антидепресант. Він сприяє збільшенню вироблення серотоніну й ендорфінів, які допомагають підвищувати мозкову активність і поліпшити функціональність нервових закінчень.

 

Також продукт надає детоксикацію для організму – його активні компоненти захищають клітини від утворення онкологічних захворювань.

 

Екстракт чорного перцю створює й антимікробний ефект – було помічено його вплив на коронавірус. Тож під час застудних захворювань він допоможе боротися зі шкідливими бактеріями та покращить самопочуття людини.

 

Відзначаються позитивні впливи продукту на захворювання підшлункової залози – він показує відмінні результати під час застосування.

 

Також продукт має значний ефект поліпшення травлення – з його допомогою прискорюється процес утворення слини, внаслідок чого виробляється більше шлункового соку. Тому відбувається підвищення травної здатності, а проходження їжі шлунково-кишковим трактом займає менше часу. 

 

Посилення біодоступності різних лікарських засобів – це ще один корисний ефект від екстракту чорного перцю. Відбувається інгібування ферментів – вони розщеплюють усі компоненти препаратів. Це також завдяки поліпшенню абсорбції кишкових клітин, що спричинене застосуванням екстракту чорного перцю. 

 

Його часто використовують виробники БАДів, оскільки він покращує біодоступність усіх компонентів.

Кому не можна вживати екстракт чорного перцю

У цього продукту немає протипоказань, які б обмежували його застосування. Він сприяє всмоктуванню поживних речовин у шлунку, тому його наявність в організмі приносить користь. 

 

Але існує кілька побічних ефектів, які пов’язані з алергією і реакціями в шлунково-кишковому тракті. Якщо у людини, яка хоче приймати екстракт чорного перцю, є захворювання травної системи, то вживати продукт потрібно з обережністю. Достатньо починати з малих доз. Людям, які страждають на гіпертонію також слід врахувати ці рекомендації. 

 

Але в разі вагітності та годування груддю рекомендовано відвідати лікаря перед застосуванням.

 

Зміст
×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ