+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Аргінін альфа-кетоглутарат

 

Амінокислота Аргінін альфа-кетоглутарат (ААКГ) знайома кожному, хто займається інтенсивними фізичними навантаженнями і цікавиться своїм здоров’ям. Головний процес, у якому бере участь ця речовина – синтез оксиду азоту. Це важливий регулятор, що має не останнє значення для обміну речовин, будови гладкої мускулатури і працездатності безлічі внутрішніх органів.

 

Цікаво, що тема про корисні властивості компонента тривалий час була головним предметом суперечки. Аж до початку нинішнього століття існувала стійка думка, що ААКГ не просто марний, а здатний завдати шкоди здоров’ю. Однак дослідження в галузі медицини спростували безпідставні хибні думки, за результатами яких 1998 року вченим присудили Нобелівську премію. З’ясувалося, що альфа-кетоглутарова кислота збільшує витривалість організму до навантажень, виводить відпрацьовані речовини, істотно прискорюючи регенерацію в період відновлення.

Який принцип дії Аргінін альфа-кетоглутарату

З’єднання ААКГ виробляють методом приєднання альфа-кетоглутарової кислоти до молекули аргініну. Відомо, що отриманий компонент не впливає безпосередньо на ріст м’язової тканини, зате синтезує гормон росту (необхідний для підтримання працездатності організму), скорочує рівень кортизолу (гормон, що чинить негативний вплив на тиск, серце і нервову систему), підтримує сприйнятливість до інсуліну, що дуже важливо для регулювання рівня цукру в крові.

Для чого потрібен Аргінін альфа-кетоглутарат

 

Аргінін альфа-кетоглутарат позитивно впливає на багато систем:

 

– серцево-судинну – амінокислота розширює коронарні та периферичні судини. Завдяки цьому поліпшується постачання внутрішніх органів, включно із серцевим м’язом, киснем і необхідними корисними речовинами. Додатково захищає серце від ішемічних захворювань;

 

– кровоносну – розріджує кров, істотно скорочуючи ризик утворення тромбів;

 

– ендокринну – крім інсуліну, компонент стимулює вироблення соматотропіну і тиреотропіну, які в сукупності покращують обмінні процеси в організмі;

 

– імунну – чинить загальний благотворний вплив на організм, підвищує стійкість до сезонних інфекцій, знижує ризик розвитку запальних процесів і різних пухлин;

 

– нервову – підвищує больовий поріг, покращує реакцію, координацію, пам’ять, бере участь у зміцненні клітин нервових закінчень і нормалізує передачу імпульсів;

 

– репродуктивну – позитивно впливає на сексуальну функцію, підвищуючи рівень лібідо. Причому це стосується не тільки чоловіків, а й жінок.

 

Крім того, аргінін альфа-кетоглутарат зміцнює кістки, м’язи, суглоби і сполучну тканину. Сприяє швидкому відновленню після травм, переломів або порізів. Використовується для профілактики артриту та інших аналогічних патологій. Виводить токсини з печінки, оздоровлює шлунково-кишковий тракт, а ще – бере участь у процесах ліполізу, тобто ефективно розщеплює жирову тканину, даючи змогу швидко повернути гарну фізичну форму. Також амінокислота стимулює активне вироблення колагену, який є важливим компонентом для підтримання природної краси волосся та профілактики старіння шкіри.

У яких продуктах міститься Аргінін альфа-кетоглутарат?

Альфа-кетоглутарова кислота – безпечна речовина, яка легко засвоюється організмом. Входить до складу багатьох тваринних і рослинних продуктів, включно з молочними виробами, горіхами, м’ясом птиці та риб тощо. Можна скласти свій раціон харчування таким чином, щоб він був багатий на продукти, що містять цю амінокислоту, або додатково вживати добавки від MST Nutrition, які містять ААКГ для зміцнення здоров’я.

Які протипоказання до вживання ААКГ?

Після тривалого застосування амінокислота не викликає побічних ефектів, окрім можливості виникнення алергічної реакції серед людей з підвищеною чутливістю. Однак речовина протипоказана дітям і має низку протипоказань, серед них:

 

– вагітність;

– лактація;

– будь-які захворювання серця.

 

Якщо у вас є проблеми з нирками, в анамнезі присутні інші захворювання або призначено приймання рецептурних препаратів, попередньо проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж братися за вживання будь-яких харчових добавок із вмістом цієї амінокислоти.

Зміст
×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ