+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Магній таурат

Що таке Магній таурат

Таурат магнію – це мінерал магнію, який поєднаний з амінокислотою під назвою таурин. Мікроелемент призначений для постачання поживних речовин, потрібних людині для нормального, здорового функціонування нервової системи та м’язів, регулювання здорового потоку іонів через клітини і мембрани для забезпечення стабільності мембран і захисту серця, кровоносних судин і тканин від окислювального процесу.

 

Магній міститься в багатьох продуктах харчування, але його дефіцит дуже поширений у західному раціоні і часто має негативні наслідки для здоров’я, так і як судоми, слабкість, тривожність і високий кров’яний тиск.

 

Таурат магнію – це хелат магнію, зв’язаний з таурином. Це амінокислота, що ефективно допомагає підтримувати здоров’я серцево-судинної системи, тобто є особливо корисною для тих людей, які бажають зміцнити своє серце.

 

Крім того, таурат магнію сприяє розслабленому стану та здорову сну, підтримує здоровий рівень стресу.

Який принцип дії Магній таурату

Магній міститься в кістках (60%), а решта відсотків – у м’язах, крові, м’яких тканинах та інших рідинах. Переважно позитивно впливає на клітинні частини організму. Він сприяє виробленню енергії за допомогою молекул аденозинтрифосфату.

 

Цей компонент позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. Більша його частина міститься в травних ферментах і таким чином сприяє правильній роботі кишечнику. Застосовувати елемент потрібно при шлункових розладах, в тому числі при запорах.

 

До сприятливих впливів магнію на організм також відносять:

 

– зниження кров’яного тиску;

– сприяння секреції жовчі та участь у її нормалізації;

– нормалізація ліпопротеїдів низької та високої щільності;

– стабілізація роботи мозку та нервової системи;

– запобігання стресу і тривожним станам.

 

Можна приймати під час ПМС (синдром передменструального напруження) для нормалізації функції жіночої та чоловічої репродуктивної системи та полегшення менструального циклу. До того ж, магній значно покращує засвоєння вітамінів групи В.

Для чого потрібен Магній таурат

Потрібно зазначити, що прийом магнію таурату в комплексі з вітаміном В6 істотно покращує перебіг передменструального синдрому. Гінекологи стверджують, що вживання попереджає здуття живота, чутливість грудей під час ПМС. Крім цього, прийом магнію сприяє покращенню настрою, натомість прибираючи симптоми дратівливості та тривоги.

 

Дієта з достатнім вмістом магнію таурату запобігає:

 

– розвитку цукрового діабету 2-го ступеня;

– хвороби Альцгеймера;

– серцево-судинні захворюванням;

– тривалому головному болю.

 

Мікроелемент прямо і опосередковано сприяє поліпшенню кісткової тканини, регулюючи рівень кальцію та вітаміну D в організмі.

Які наслідки дефіциту в організмі Магній таурату 

Недостатня кількість магнію в організмі людини в деяких випадках може викликати хронічні запалення, появу зайвих кілограмів. Дефіцит цього мікроелементу також призводить до передчасного старіння та інших хронічних недуг. Нестача магнію також супроводжується підвищенням рівня цукру в крові, інсуліну та тригліцеридів. Людям, які зазнають тривалого стресу, психічної перенапруги, виявляють схильність до депресії, необхідно стежити за тим, щоб їх організм отримував також достатню кількість вітаміну С. А він необхідний для того, щоб магній В6 засвоювався в організмі.

 

При недостатньому споживанні магнію можуть з’явитись проблеми з різними системами органів. Алкоголь, тютюн (особливо нікотин), жирна та рафінована їжа знижують вміст мікроелементу в організмі та перешкоджають його засвоєнню, тому такі продукти слід виключити з раціону на підставі дефіциту мікроелемента.

В яких продуктах міститься Магній таурат

Якщо ви хворієте або у вас спостерігається нестача магнію в організмі, варто задуматися про свій раціон і включити до його складу продукти, багаті на вміст мікроелемента. До них відносяться: молоко, квасоля, горіхи, зелень, насіння, чорний шоколад, йогурт, мінеральні води. Також дуже корисним буде рішення приймати магній таурат в таблетках. Крім того, цей компонент часто є складовою частиною спортивного харчування від MST Nutrition.

Кому не можна вживати Магній таурат

Слід зазначити, що даний продукт не являється лікарняним засобом. Його не рекомендується вживати, якщо існує індивідуальна непереносимість інгредієнтів продукту. Заборонений для прийому особам до 18 років, вагітним і жінкам, що годують груддю.

Зміст
×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ