+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0
Як ми можемо допомогти?
< Всі теми

Креатин піруват

Що таке креатин піруват

Креатин піруват – це речовина, отримана в результаті комбінування пірувату і моногідрату креатину. Він вважається легкозасвоюваною формою добавки, мета приймання якої – поліпшення здатності сприйняття організмом глюкози і застосування її в різних процесах. Він користується популярністю в атлетів, які займаються активними короткочасними силовими навантаженнями. Вони отримують його з їжею або приймаючи спортивне харчування від MST Nutrition.

Який принцип дії у креатин пірувату

Основна дія креатину пірувату полягає в реконверсії (ресинтезі) спаленої енергії (АДФ) в енергію (АТФ). Енергія після спалювання перетворюється в АДФ, відновлюється і знову трансформується в АТФ. Спортсмен на тренуванні або змаганні менше стомлюється, а запас енергії зберігається набагато довше.

Для чого потрібен креатин пірувату

Спортсмени використовують речовину для досягнення низки цілей.

 

– Збільшити та зберегти м’язову масу.

– Поліпшити показники фізичної активності.

– Підвищити енергійність, силу і бадьорість.

– Прискорити відновлення після навантажень.

 

Використання креатину пірувату рекомендується для отримання оптимального м’язового профілю.

Які наслідки дефіциту креатин пірувату в організмі 

За нестачі речовини в організмі дорослої людини виникає слабкість і втома. Люди стають дратівливими, втрачають вагу і відчувають слабко виражені болі в м’язовій тканині.

 

У дитячому віці дефіцит проявляється больовими відчуттями під час руху, втратою апетиту та відсутністю набору ваги згідно з віковими вимогами. Новонароджені та діти раннього віку стикаються з уповільненням росту кісток, наслідком чого є анемія та кровотечі.

 

Найскладнішою формою нестачі речовини в організмі є цинга.

У яких продуктах міститься креатин піруват

Речовина здебільшого міститься в яловичині, рибі, свинині та курці. Оскільки рибу можна подавати майже сирою, деякі експерти можуть вказати на морепродукти як на найкращий продукт, багатий на цю молекулу. Крім того, риба легко засвоюється, і багато хто віддає перевагу їй, оскільки вона менш калорійна. Також у списку продуктів, багатих піруватом, такі.

 

– Оселедець. Він є найкращим вибором для отримання максимальної кількості креатину серед риб, доступних на ринку. Крім того, він багатий на Омега-3 і сприяє підтримці здоров’я серця. Її можна використовувати під час приготування суші. Це риба з найменшим вмістом ртуті, тому її абсолютно безпечно їсти в сирому вигляді. Вона забезпечує організм від 6 до 10 грамів речовини в 100-грамовій порції.

 

– Тунець. Він також є чудовим вибором для збільшення споживання креатину. Ви можете отримати 4,5 грама з 500 грамів свіжого тунця (4 г/кг у консервованому вигляді). Крім того, він містить метіонін – незамінну амінокислоту, що відповідає за очищення організму від токсичних важких металів, покращує імунну систему і здоров’я суглобів. Крім того, він містить високу кількість Омега-3, які корисні для серця.

 

– Курка. Вона також є одним із продуктів, багатих на креатин. Перевагу слід віддавати продукту у вареному, а не смаженому вигляді. Гарною ідеєю буде приготувати курку на пару, не піддаючи її впливу високих температур, що не призведе до втрати корисних мінералів і вітамінів. М’ясо цього птаха легко перетравлюється в травній системі і є повноцінним джерелом білка, що містить усі 22 амінокислоти. Той факт, що в ньому надзвичайно мало жиру і холестерину, також робить його одним із найбільш рекомендованих продуктів харчування.

 

– Свинина. Вона також є хорошим джерелом різних мінералів. Намагайтеся вибирати пісні шматки. Таким чином, ви отримаєте більш корисне м’ясо з меншою кількістю калорій і вмістом близько 5 грамів креатину в 1 кг свинини.

 

Ці продукти не є дефіцитними або делікатесами, тому їх нескладно знайти на будь-якому ринку або в супермаркеті.

Кому не можна вживати креатин пірувату

Люди, які страждають від біполярних розладів, зневоднення організму та з порушеним функціонуванням нирок, не повинні приймати креатин як харчову добавку. Не можна комбінувати речовину з ефедрою. Також протипоказанням до застосування є індивідуальна чутливість до креатину.

Зміст
×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ