+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
0

Що таке гейнер? Як обрати та кому він необхідний?

Гейнер — це вуглеводно-білкова суміш. Як правило, в складі співвідношення близько 80% вуглеводів і 20% білка. Гейнер дозволяє ефективно та швидко набрати загальну та мʼязову масу.

У складі гейнера кількість вуглеводів може бути від 65 до 85%, а білків – від 10 до 30%. Найкращі гейнери підтримують співвідношення вуглеводів і білків 4:1. Згідно з науковими дослідженнями, таке співвідношення найкраще впливає на загальну та мʼязову масу, забезпечує її білком і відновлює м’язовий глікоген. Калорійність багатьох гейнерів може бути від 300 до 600 калорій на порцію в 100 грамів.

Гейнери поділяються на високовуглеводні, викособілкові та карбо.

Високовуглеводні: до складу входить всього до 20% білка. Через високу наявність вуглеводів, такий гейнер досить калорійний і дуже швидко засвоюється в організмі спортсмена. Призначений для спортсменів з худою статурою (ектоморф), поганим апетитом і швидким метаболізмом

Високобілкові: до складу якого входить понад 20% білка. Співвідношення білків до вуглеводів в них від 1:2 до 1:1. Високобілковий гейнер призначений для професійних спортсменів і сприяє ефективному нарощуванню м’язової маси і відновленню після напружених тренінгів.

Карбо: 100% вуглеводів. Наприклад, в складі може бути тільки один вид вуглеводів без білку. Наприклад вуглеводи з воскової кукурудзи.

Чим гейнер відрізняється від протеїну? Це одне і теж? Ні!

Основа протеїнів це білки, а гейнерів – вуглеводи та білки. Порівнювати протеїн з

гейнером не правильно. Для ефективного набору маси потрібне співвідношення вуглеводів білків в раціоні. Основну частину повинні складати вуглеводи, а третину- білки і останні, відсотки для жирів. Для того щоб спалювати жири потрібно не тільки тренуватися, а й тримати КБЖУ в організмі. КБЖУ-це кількість білків, жирів і вуглеводів які потраплять в організм з їжею яку ви вживаєте.

Дуже важливо відмітити те, що в MST® BEST Mass Gainer включає в себе ретельно підібраний склад вуглеводів різної складності, це мальтодекстрин і waxy maize (складний вуглевод, що походить з воскової кукурудзи), що дозволяє швидко наповнити м’язи енергією і забезпечити накопичення глікогену в них, а це в свою чергу дає збільшення м’язових обсягів. Кукурудзяний мальтодекстрин не містить глютену і краще сприймається організмом, ніж пшеничний.

Переваги MST® BEST Mass Gainer:

– перешкоджає руйнуванню м’язової тканини;

– допомогає швидко відновитись після тренування;

– він є незамінним джерелом енергії;

– підтримує нарощування м’язів і збільшення ваги;

– швидко поповнює мʼязи глікогеном.

Саме BEST Mass Gainer від MST® не викликає дискомфорту та п

обічних ефектів шлунково-кишечного тракту (ШКТ), так як в його складі немає сухого молока, адже людей почуває себе не комфортно при прийомі лактози. В ньому міститься 100% концентрат сироваткового білка, отриманий методом ультрафільтрації. Сироватковий білок швидко засвоюється організмом, перетворюється на амінокислоти, тим самим допомагаючи зростанню м’язових клітин.

Коли і кому потрібно приймати гейнер?

Це справжня знахідка для ектоморфів,людей худорлявої статури зі швидким обміном речовин,у яких м’язова маса росте дуже повільно.

Його можуть приймати як жінки так і чоловіки через деякий час після тренування, але не пізніше ніж через годину. Це дозволить відновити сили швидко і поповнити енергетичні запаси організму. Також гейнер приймається перед тренуванням. В цьому випадку організм накопичує вуглеводи, і Ви зможете тренуватися з більшою інтенсивністю, і витримувати триваліші навантаження. Кількість прийомів потрібно підбирати індивідуально для кожного,залежно від потреб та задач.

З чим рекомендовано приймати гейнер ?

Для кращого результату, можна приймати в комплексі з креатином, що додасть силу,витривалість під час тренувань, швидке та ефективне відновлення після фізичних навантажень.

Не варто приймати людям, які мають ожиріння, алергію, сахарний діабет, та за протипоказання лікаря.

×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ