+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0

Види магнію: Відкрийте світ цього важливого мінералу

Магній – один із найпоширеніших елементів на Землі. Мікроелемент, що має важливе значення для правильної роботи організму. Магній бере участь у багатьох процесах, включно зі скороченням м’язів, регуляцією серцевого ритму і здоров’ям кісток.

Магній можна отримати з безлічі джерел, це може бути як їжа, так і харчові добавки. Однак для кращого засвоєння та безпечного споживання існує кілька видів магнію, зокрема хелат магнію та цитрат магнію.


Магній в організмі
Перш ніж розглянути різні форми магнію та їхній вплив на організм, давайте коротко обговоримо важливість магнію для здоров’я.

М’язи та нервова система
Магній бере участь у регуляції м’язової активності та роботи нервової системи. Він сприяє скороченню і розслабленню м’язів.

Серце і судини
Магній підтримує нормальний серцевий ритм, контролює тонус судин.

Скелетна система
Разом із кальцієм магній зміцнює кістки та запобігає їхньому руйнуванню.

Метаболізм
Цей мікроелемент бере участь у багатьох біохімічних процесах, включно із синтезом ДНК і РНК, вуглеводним і білковим обміном.Форми магнію 
Існує кілька видів магнію, які можна використовувати як добавку або включати до складу продуктів харчування:

Хелати магніюMST® Magnesium CHELAT + Vitamin B6 Магній Хелат + вітамін Б

Магній у хелатах магнію пов’язаний з амінокислотами. Хелати магнію добре переносяться і знижують ризик небажаних побічних ефектів на шлунок і кішківник.

Цитрат магнію, може бути у рідкій формі MST® Liquid Magnesium Citrate Рідкий магній цитрат + Вітамін Б6

також у капсулах MST® Magnesium Citrate 500 mg Магній Цитрат 100 капсул

Магній у цитраті магнію пов’язаний з лимонною кислотою. Цитрат магнію також добре засвоюється організмом і збільшує всмоктування магнію з кишківника, що робить його корисним при проблемах із травленням. Однак у деяких людей він може викликати проносний ефект.

Оксид магнію
Оксид магнію є дешевою формою магнію, але має нижчу біодоступність, ніж хелати і цитрати. Оксид магнію також можна використовувати, але майте на увазі, що він може мати сильний проносний ефект.

Гліцинат магнію
Цей тип магнію пов’язаний із гліцином, типом амінокислоти, яка також сприяє розслабленню. Він корисний для тих, хто шукає добавку магнію із заспокійливим ефектом.

Вплив на організм.
Різні види магнію мають дещо різний вплив на організм, але загалом усі вони сприяють підтримці здоров’я та балансу організму. Магній допомагає організму справлятися зі стресом, покращує якість сну, підтримує здоров’я серця і судин, сприяє правильному функціонуванню м’язів і нервової системи.

Однак слід зазначити, що надмірне споживання магнію може спричинити такі небажані побічні ефекти, як діарея і блювота. Тому важливо дотримуватися рекомендованого дозування, особливо при прийомі добавок.

Висновок

Магній – найважливіший мікроелемент, необхідний для підтримки здоров’я організму. Для підвищення засвоєння магнію та профілактики його дефіциту можна використовувати різні форми магнію, включно з елатами та цитратами, а при виборі форми магнію слід враховувати індивідуальні потреби та проконсультуватися з лікарем або дієтологом, щоб підібрати оптимальний варіант для конкретної людини.

MST® Magnesium Citrate 500 mg Магній Цитрат 100 капсул

 

MST® Magnesium CHELAT + Vitamin B6 Магній Хелат + вітамін Б 90 капсул
MST® Magnesium CHELAT + Vitamin B6 Магній Хелат + вітамін Б 90 капсул
MST® Liquid Magnesium Citrate
MST® Liquid Magnesium Citrate Рідкий магній цитрат + Вітамін Б6 20 порцій 500 мл
MST® Liquid Magnesium Citrate Рідкий магній цитрат + Вітамін Б6 40 порцій 1000 мл
×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ