+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0

Вітаміни, які допоможуть від мігрені

 

«Мігрень» – стан з повторюваними нападами, що відзначаються  головними болями, які можуть супроводжувати й інші симптоми, такі як нудота, блювота, чутливість до світла. Біль при мігрені часто носить пульсуючий характер від помірного до сильного. Вона може виникати тільки з однієї або обох сторін голови. Головний біль при мігрені триває від 4 до 72 годин. Згідно з оцінками, понад 20% жінок і 10% чоловіків відчувають мігрень у певний момент свого життя. Є наукові підтвердження, що мігрень має генетичну основу. Епізоди мігрені можуть виникати без будь-якого специфічного тригера або ж викликані зневодненням, стресом і навіть дієтою. Багато досліджень, підтверджують, що застосовування вітамінів і мінералів, можуть впоратися з болем краще, ніж анальгетичні, знеболювальні препарати.

 

 

Комплекс вітамінів групи В

MST® Вітаміни групи Б

А саме вітамін В2 у складі (рибофлавін) бере участь у багатьох обмінних процесах. Зокрема, цей водорозчинний вітамін може відігравати важливу роль у процесах, що перешкоджають розвитку мігрені.

Наприклад, вважається, що епізоди мігрені пов’язані з окислювальним стресом і запаленням мозку. Окислювальний стрес – це стан дисбалансу між вільними радикалами та антиоксидантами в організмі, що може призвести до запальних реакцій.

 

Магній

MST® Рідкий магній цитрат
MST® Magnesium CHELAT + Vitamin B6 Магній Хелат + вітамін Б

Магній є основним мінералом, який життєво важливий для підтримки функції нервової системи, кров’яного тиску та роботи м’язів. Дефіцит магнію пов’язують з легкими та помірними головними болями та мігренню. Як наслідок, вважається, що магній відіграє важливу роль у профілактиці та лікуванні. Так магній може допомогти запобігти надмірній активації рецепторів клітин мозку та зменшити запальні сигнали, пов’язані з розвитком мігрені. Згідно з дослідженнями, прийом добавок магнію може бути особливо ефективним при лікуванні передменструального головного болю при мігрені. Ймовірно, це пов’язано з тим, що дефіцит магнію може бути пов’язаний з цим типом мігрені у жінок.

 

Вітамін Д3

MST® Vitamin D3 – 5000 IU Вітамін Д3

Дефіцит вітаміну D також пов’язують з мігренню. Крім того, вітамін D може поліпшити засвоєння магнію і зменшити вироблення речовин, які збільшуються під час нападів мігрені. Прийом добавок вітаміну D може допомогти запобігти та допомогти в лікуванні нападів мігрені, особливо у людей з дефіцитом вітаміну D.

 

Коензим Q10

MST® Coenzyme Q10 100 mg

Коензим Q10 – це вітаміноподібна сполука, яка має антиоксидантну дію на організм. Як антиоксидант, він може захистити від окислювального стресу, пов’язаного з мігренню. Коензим Q10 також може знижувати рівень ферментів, які підвищуються під час нападів мігрені і призводять до запалення нервів.

Таким чином, коензим Q10 може допомогти в лікуванні мігрені.

 

Мелатонін

MST® Мелатонін 7 + Магній Б6

MST® Мелатонін 4 + Магній Б6

 Мелатонін – це гормон, який виділяється шишкоподібною залозою вашому мозку вночі. Це допомагає заснути. Розвиток головного болю та епізодів мігрені може бути пов’язаний з аномаліями, пов’язаними з шишкоподібною залозою, які призводять до низького рівня мелатоніну.

Прийом Мелатоніну може допомогти запобігти нападам мігрені та захистити мозок від токсичних молекул, регулюючи нейромедіатори та полегшуючи біль.

 

×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ