+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0

Трибулус: основні положення про корисні властивості

Трибулус: основні положення про корисні властивості

Дієтичні добавки широко використовуються серед спортсменів. Трибулус- це рослинна добавка з багатьма властивостями. Інтерес у спортсменів з’являється через те, що її споживання може призвести до збільшення м’язової маси та швидшого процесу відновлення. Основні заяви щодо її споживання стосуються переваг для спортивних результатів, але є також твердження, що вона може покращити рівень чоловічих гормонів і сексуальну функцію.

Дієтичні рослинні добавки стали популярними серед споживачів, особливо спортсменів, як спосіб природного покращення витривалості та силових показників або подолання дефіциту поживних речовин. Вони переважно містять речовини, які зазвичай містяться в раціоні харчування, такі як вітаміни, мінерали, рослини, амінокислоти та інші сполуки або їхні похідні, і не містять заборонених речовин. Харчовий статус є одним з найважливіших факторів, що визначають ефективність фізичних вправ, а дієтичні добавки можуть допомогти забезпечити необхідними поживними речовинами, сприяти збільшенню маси тіла або покращити зовнішній вигляд спортсмена та нарощування м’язової маси.

Купити трібулус

Серед рослинних дієтичних добавок особливої популярності серед спортсменів набув Tribulus terrestris. Ця рослина росте в Південній Африці, Австралії, Індії та Європі, а її плоди використовуються в традиційній китайській та аюрведичній медицині в Індії для лікування різних захворювань. Tribulus terrestris належить до родини Зигофіллові (Zygophyllaceae) і в його екстракті ідентифіковано багато сполук з різноманітними біологічними властивостями та хімічною структурою, включаючи стероїдні сапоніни, флавоноїди, дубильні речовини, терпеноїди, поліфенолкарбонові кислоти та алкалоїди.

Найважливішими біологічно активними компонентами Tribulus terrestris є флавоноїди (кверцетин, кемпферол та ізорамнетин) та стероїдні сапоніни. Ці фенольні сполуки природно зустрічаються в рослинах і мають антиоксидантні властивості, в основному пов’язані з їх впливом на глутатіон, сигнали трансдукційних шляхів і активні форми кисню. Стероїдні сапоніни відповідають за антимікробні та протизапальні властивості. Протодіосцин є найбільш домінуючим компонентом у плодах Tribulus terrestris і вважається основним фармакологічно активним стероїдним сапоніном. Ця рослина та сполуки, отримані з неї, мають сечогінні, афродизіачні, гіпоглікемічні, антидіабетичні, іполіпідемічні, антиоксидантні, протизапальні, знеболювальні, антибактеріальні, гепатопротекторні та антикаріозні властивості. Купити трібулус

У світі існує багато фармацевтичних препаратів і рослинних добавок, що містять екстракти, стандартизовані за стероїдними сапонінами. З початку 1980-х років екстракт Tribulus terrestris був привабливим продуктом нетрадиційної медицини, що використовується в західних країнах як підсилювач тестостерону, лібідо та адаптогенний засіб для здорових, фізично активних чоловіків. В даний час Tribulus terrestris в основному рекламується як підсилювач тестостерону, який може поліпшити андрогенний статус чоловіків з гіпогонадизмом і підвищити спортивні результати.

Потенційні ергогенні ефекти Tribulus terrestris, що становлять інтерес для спортсменів, включають покращення спортивних результатів, відновлення після тренувань та сили, а також стимуляцію гіпертрофії скелетних м’язів та м’язового анаболізму. Ця добавка може також послаблювати м’язові та окислювальні пошкодження, тим самим зменшуючи запалення. Купити трібулус

В даний час Tribulus terrestris в основному рекламується як засіб для підвищення спортивних результатів і поліпшення андрогенного статусу у випадках чоловічого гіпогонадизму, оскільки він вважається бустером тестостерону. Попереднє дослідження показало, що екстракти Tribulus terrestris зазвичай рекомендують як засіб для покращення сексуального потягу та спортивних результатів, або як однокомпонентний продукт, або як компонент харчових добавок.

За результатами цього дослідження можна зробити висновок, що Tribulus terrestris пропонується в усьому світі і його можна легко придбати у нашому магазині https://mstnutrition.ua . Основні твердження щодо його споживання стосуються покращення спортивних результатів через збільшення м’язової маси, сили та витривалості, а також покращення рівня чоловічих гормонів та статевої функції.
Купити трібулус

×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ