+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
0

Що таке КУРКУМІН?

Куркумін — це природний куркуміноїд, що міститься в рослині куркума, наукові дослідження та позитивний досвід незліченних користувачів показали, що він має безліч переваг для здоров’я. Рослина куркума використовується в традиційній китайській медицині та аюрведе через її користь для здоров’я, протягом 2500 років (деякі джерела говорять навіть про 5000 років). Незважаючи на те, що сучасна наука вивчає численні лікувальні властивості рослини куркуми та її основного активного інгредієнта куркуміну протягом приблизно 50 років, харчові добавки з куркуміном лише за останні кілька років привернули все більшу увагу в західному світі. Якщо ви подивитеся на безліч переваг куркуміну для здоров’я, починаючи від потужних антиоксидантних ефектів і полегшення нетравлення шлунка шляхом сприяння здоровому травленню, до посилення функції імунної системи та протизапальних ефектів, до протиракових ефектів, які допомагають запобігти раку та можуть допомогти в лікуванні раку, тоді швидко стає зрозуміло, що будь-яка людина, яка піклується про своє здоров’я, може отримати користь від додавання куркуміну у свій раціон.

Засвоюваність КУРКУМІНУ

Проблема куркуміну полягає в його поганій засвоюваності. До 90% його активних сполук розщеплюється системою травлення. Для вирішення проблеми засвоюваності куркуміну вчені виявили, що піперин, що міститься в чорному перці, підвищує біологічну доступність куркуміну. Також одним з плюсів є те, що він гарантує максимальні результати від його застосування. Піперин, що міститься в перці, також має бактерицидну дію, знижує апетит і підвищує настрій.

Які переваги КУРКУМІНУ для здоров’я?

Оскільки користь куркуміну для здоров’я настільки різноманітна, що докладний опис усіх корисних властивостей куркуміну міг би легко заповнити цілу книгу,але ми можемо зупинитися лише на найважливіших і найцікавіших з них:

  • Протизапальний ефект і полегшення проблем із суглобами.
  • Зміцнення здоров’я кісток.
  • Полегшує розлад травлення та сприяє здоровому травленню.
  • Виражений протираковий ефект.
  • Сильний антиоксидантний ефект.
  • Сприяє здоровому рівню цукру в крові та може знизити ризик діабету.
  • Може знизити рівень холестерину та ліпідів у крові.
  • Захист печінки від шкідливого впливу алкоголю та наркотиків.

Чого ти чекаєш? Зробіть щось корисне для свого здоров’я, приймаючи Curcumin 98% GOLD від MSTNutrition!

Як бачите, користь куркуміну для здоров’я неперевершена і наведений вище список є лише коротким оглядом деяких найцікавіших переваг для здоров’я. Оскільки куркумін, як правило, добре переноситься, небажаних побічних ефектів не очікується, за винятком рідкісних проблем з травленням у людей із чутливим шлунково-кишковим трактом. Єдиний спосіб по-справжньому виграти — це доповнити свій раціон регулярним прийомом MSTCurcumin 98% GOLD.

Чим MST Curcumin 98% GOLD відрізняється від інших продуктів з куркуміном?

Висушений і подрібнений у порошок стебло куркуми містить лише від 2 до 8% активних інгредієнтів, відомих як куркуміноїди, до яких входить куркумін. Багато куркумінових продуктів на ринку – це просто порошок куркуми, який містить таку низьку концентрацію куркуміну, що ви не можете очікувати користі для здоров’я від такого куркуміну. Навіть з продуктами, які рекламують, що вони містять екстракти куркуми з більшим вмістом куркуміну, ви повинні звернути пильну увагу на вміст куркуміну, за яким ці продукти стандартизовані. Багато виробників використовують екстракти куркуми з відносно низьким вмістом куркуміну, оскільки вони набагато дешевші. MSTNutrition ніколи не економить на сировині для своїх продуктів. Ми використовуємо лише екстракт куркуми найвищої якості, стандартизований на 98% куркуміноїдів. Ви не знайдете вищої концентрації куркуміну в жодному іншому продукті!

Гарантія якості від MSTNutrition

Ми використовуємо лише найчистіші та найякісніші інгредієнти, які може запропонувати ринок. Щоб мати можливість гарантувати вам постійну найвищу якість усіх наших продуктів, кожен наш продукт регулярно перевіряється в лабораторії на чистоту та якість усіх його інгредієнтів.

×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ