+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
0

Петидований колаген Verisol® – інгредієнт року-2023!

Колагенові пептиди VERISOL®, які компанія MST Nutrition використовує для своїх продуктів преміум-класу, допомагають успішно вирішувати основні вікові проблеми, такі як втрата еластичності та пружності шкіри, зморшки та целюліт, ламкість нігтів та волосся.

Підтвердили максимальну ефективність пептидів колагену VERISOL® і члени експертної ради премії «NutraIngredients Europe Award».

Верізол, оптимізований для використання в одному з форматів, отримав цьогорічну нагороду «NutraIngredients Europe» в номінації «Інгредієнт року» в категорії «Краса зсередини».

Премія «NutraIngredients Europe Award» відзначає найкращі продукти, які галузь може запропонувати в індивідуальних рішеннях для догляду за шкірою, нігтями та волоссям для будь-якого віку. П’ятьма вирішальними критеріями для перемоги Верізолу були: споживчий попит, наукові докази, діапазон використання, комерційний успіх і унікальна торгова пропозиція.

ПЕПТИДИ КОЛАГЕНУ ПОКРАЩУЮТЬ ЯКІСТЬ ЖИТТЯ

Рухливі суглоби, міцні кістки, гладка шкіра, блискуче волосся та здорові нігті – пептиди колагену відіграють ключову роль у створенні цих основних компонентів людського тіла. Більше того, колаген є найпоширенішим білком, який природно зустрічається в організмі людей і тварин. Це основний структурний і найважливіший білок сполучної тканини. Щоб залишатися здоровими, сильними та рухливими, нам потрібна достатня кількість колагенових пептидів у нашому щоденному раціоні.

Німецька компанія MST Nutrition пропонує продукти для краси та здоров’я, в яких використовується науково-досліджений колаген VERISOL® :
MST® Collagen Peptides + Biotin Verisol® | Рідкий колаген Апельсин🍊+ Біотин
та
MST® Fish Collagen Peptides Verisol® + Biotin | Рибний колаген зі смаком Вишні або Полуниця-Ківі.

Жінки та чоловіки із різних куточків світу мають власні особливі секреті, які допомагають їм виглядати красивими, молодими та здоровими. І колагенові пептиди від MST представлені в комплексі запатентованої німецької формули VERISOL® – це один з названих рецептів збереження молодості та краси.

Замовити продукти MST Nutrition з високоякісним колагеном VERISOL® можна вже зараз на mstnutrition.ua

×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ