+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0

Найефективніший креатин моногідрат – creatine Creapure®

Креатин – це речовина, яка синтезується в організмі всіх хребетних із трьох амінокислот – аргініну, гліцину та метіоніну. Він допомагає м’язам отримувати більше енергії, тому особливо корисний для спортсменів, котрі хочуть збільшити силу, витривалість, набрати м’язову масу без жиру.

Позитивний вплив креатину ґрунтується на механізмі, який вивільняє енергію у вигляді високоенергетичних молекул АТФ (аденозинтрифосфату) завдяки розщепленню фосфокреатину у м’язах. Єдиний спосіб наповнити м’язи креатином – це постійно його поповнювати.

Додатковий прийом креатину збільшує його запаси у м’язах, що, у свою чергу, допомагає тренуватися довше та ефективніше, та сприяє якнайшвидшому відновленню після тренувань та змагань.

Чистота та якість креатину моногідрат також ж важлива, як і ефективність.

Компанія Alzchem Trostberg GmbH (Німеччина) розробила безпечний процес виготовлення надчистого продукту на власному підприємстві з виробництва креатину моногідрату в Німеччині. За рахунок чого забезпечується регулярний зовнішній та внутрішній контроль якості, а також проводяться безперервні наукові дослідження.

Все це гарантує максимально можливу якість кожної партії продукції. Крім того, компанія MST Nutritionробить завжди додатково незалежні лабораторні аналізи в Німеччині для перевірки якості свого спортивного харчування.

Лабораторні дослідження креатину моногідрату Creapure®

1 Вивчення креатину показує, що він підвищує працездатність організму при короткочасних енергійних фізичних тренуваннях, при щоденному прийомі не менше трьох грамів. Це сприяє нарощуванню м’язової маси та збільшенню сили. Креатин є безпечною харчовою добавкою, його прийом не виявив будь-яких шкідливих наслідків. Позитивні висновки про користь цієї природної речовини для здоров’я було схвалено у країнах ЄС.

Creapure® для зростання м’язів та силової витривалості

М’язи та сила розвиваються та будуються за допомогою вправ. Під час тренування м’язи виконують робочі завдання, для яких потрібна енергія. Ця енергія витягується з вуглеводів та жирів, і стає доступною для м’язових клітин завдяки різним метаболічним процесам. Креатин та його енергетична форма креатинфосфат відіграють важливу роль у цьому енергопостачанні, особливо, коли м’язи починають працювати після відпочинку і коли необхідно отримати більшу кількість енергії за короткий час.

Натуральна енергія для кращого росту м’язів: забезпечує енергією у вигляді креатинфосфату

  • Допомагає м’язам довше працювати під навантаженням
  • Скорочує час відновлення після тренувань, зменшує втому
  • Збільшує силові показники

Alzchem ексклюзивно продає моногідрат креатину під торговою маркою Creapure® великим виробникам спортивного харчування по всьому світу. Забігаючи наперед, компанія MST Nutrition має ексклюзивний контракт на використання торгової марки Creapure®. Це дуже легко перевірити, зайшовши на офіційний сайт креапуру та вибрати країну Німеччину. У невеликому переліку серед фірм спортивного харчування можна буде знайти компанію MST Nutrition. Також важливо враховувати, що з недавнього часу кожен логотип Creapure® має унікальний номер, що захищає від підробок на великому ринку спортивного харчування.

Виробники, які використовують логотип Creapure® на упаковці, демонструють, що їх продукт містить високоякісний інгредієнт перевіреного походження з Німеччини. Придбати креатин у порошку або капсулах можна на сайті mstnutrition.ua, вибравши для себе підходящий з більш ніж 10 різних варіантів. Ви можете купити креатин в Україні зі смаком і без, 7 видів креатину в одній фасовці або просто creatine monohydrate! Також оригінальний creatine creapure від компанії MST N

×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ