+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0

Гіалуронова кислота – молекула молодості і краси

Гіалуронова кислота (ГК) – один із найпопулярніших засобів догляду за шкірою через її доведену здатність ефективно зволожувати, але крім цього має безліч корисних для організму функцій.

7 дивовижних властивостей гіалуронової кислоти:

  1. Шкіра стає здоровішою та еластичнішою

Незважаючи на те, що ГК природним чином можна знайти майже в кожній клітині організму, у найбільших концентраціях (майже 50%) вона міститься в шкірі, у глибоко розташованих шарах дерми, та верхніх шарах епідермісу. ГК притягує та зв’язує воду зі шкірою. Завдяки цьому шкіра виглядає гладкою, молодою та свіжою.
Молода шкіра містить велику кількість ГК. З віком здатність шкіри виробляти ГК знижується, крім того, ГК має короткий «термін придатності» в шкірі, природним чином перетворюючись або розкладаючись протягом 24 годин. Цей часовий проміжок сповільнюється з віком, що призводить до того, що шкіра виглядає грубою, сухою та лущиться.

  1. ГК сприяє скорішому загоєнню ран

Гіалуронова кислота сприяє швидшому загоєнню ран, регулюючи рівень запалення та сигналізуючи організму будувати більше кровоносних судин у пошкодженій ділянці.  У деяких старіших дослідженнях було показано, що нанесення його на рани шкіри зменшує розмір ран і біль швидше, ніж плацебо або відсутність лікування взагалі. Гіалуронова кислота також має антибактеріальні властивості, тому вона може допомогти знизити ризик інфекції при нанесенні безпосередньо на відкриті рани.  Більше того, вона ефективна для зменшення захворювань ясен, прискорення загоєння після хірургічного втручання на зубі та усунення виразок при місцевому застосуванні в ротовій порожнині

  1. Знімає біль у суглобах

Гіалуронова кислота також міститься в суглобах, де вона підтримує простір між кістками змащеним.  Коли суглоби змащуються, кістки менш імовірно стираються одна об одну та викликають незручний біль.  Добавки гіалуронової кислоти дуже корисні людям з остеоартритом, типом дегенеративного захворювання суглобів, спричиненого зношуванням суглобів з часом.  Було показано, що прийом 80–200 мг щодня протягом принаймні 2 місяців значно зменшує біль у колінах у людей з остеоартритом, особливо у віці від 40 до 70 років.

  1. Знімає симптоми кислотного рефлюксу

Нове дослідження показує, що добавки гіалуронової кислоти можуть допомогти зменшити симптоми кислотного рефлюксу.  Коли виникає кислотний рефлюкс, вміст шлунка відкидається вгору в горло, викликаючи біль і пошкодження слизової оболонки стравоходу. Гіалуронова кислота може допомогти заспокоїти пошкоджену слизову оболонку стравоходу та прискорити процес відновлення.  Дослідження показало, що прийом добавок гіалуронової кислоти та хондроїтинсульфату разом із препаратами, що знижують кислотність, зменшує симптоми рефлюксу на 60% більше, ніж прийом лише препаратів, що знижують кислотність.

  1. Знімає сухість і дискомфорт очей

Приблизно 11% людей похилого віку відчувають симптоми сухого ока через зниження вироблення сльози.  Оскільки гіалуронова кислота чудово утримує вологу, її часто використовують для лікування сухого ока.  Доведено, що очні краплі, що містять 0,2–0,4% гіалуронової кислоти, зменшують симптоми сухого ока та покращують здоров’я очей.  Контактні лінзи, що містять гіалуронову кислоту з уповільненим вивільненням, також розробляються як можливе лікування сухого ока.  Крім того, очні краплі з гіалуроновою кислотою часто використовують під час операцій на очах, щоб зменшити запалення та прискорити загоєння ран.  Хоча було показано, що застосування їх безпосередньо в очі зменшує симптоми сухого ока та покращує загальний стан очей, незрозуміло, чи мають пероральні добавки такі ж ефекти. Одне невелике дослідження за участю 24 осіб показало, що поєднання гіалуронової кислоти для місцевого застосування та перорального застосування є більш ефективним для полегшення симптомів сухого ока, ніж застосування гіалуронової кислоти для місцевого застосування окремо.

  1. Зберігає міцність кісток

Дослідження виявили, що добавки гіалуронової кислоти можуть допомогти уповільнити швидкість втрати кісткової маси у щурів з остеопенією, початковою стадією втрати кісткової маси, яка передує остеопорозу.  Деякі старіші дослідження в пробірках також показали, що високі дози гіалуронової кислоти можуть підвищити активність остеобластів, клітин, відповідальних за побудову нової кісткової тканини.

  1. Служить профілактикою хвороб сечового міхура

Приблизно 3–6% жінок страждають від захворювання, яке називається інтерстиціальним циститом або синдромом хворобливого сечового міхура.  Цей розлад викликає біль і чутливість живота, а також сильні та часті позиви до сечовипускання.  Хоча причини інтерстиціального циститу невідомі, було виявлено, що гіалуронова кислота допомагає полегшити біль і частоту сечовипускання, пов’язану з цим захворюванням, якщо її ввести безпосередньо в сечовий міхур через катетер. Дослідники встановили, що вона допомагає відновити пошкодження тканини сечового міхура, роблячи його менш чутливим до болю.

Добавки з гіалуроновою кислотою можуть безпечно приймати більшість людей, так як ГК є корисною для всіх, але особливо необхідною для здоров’я шкіри та суглобів.

Чи всі продукти з гіалуроновою кислотою однакові?

Гіалуронова кислота є всюди, починаючи від сироваток і зволожуючих кремів до пероральних добавок і ін’єкцій.  Але не всі продукти містять однакову кількість та концентрацію гіалуронової кислоти та мають різний ефект. Деякі продукти містять кислоту – або її сіль, гіалуронат натрію – як головний інгредієнт. Інші містять меншу кількість, яка діє як зволожувач і допомагає з іншою метою, від лікування вугрів до вирівнювання тону шкіри. результатів.

Так як гіалуронова кислота входить до складу сполучної та  епітеліальної тканини, а також тканин нервової системи вона є надзвичайно популярною харчової добавкою серед людей, які займаються спортом або мають значні фізичні навантеження.

MST® Hyaluronic Acid 150mg + Biotin. Гіалуронова кислота з біотином і цинком має ряд особливостей:
– Біотин у складі бере участь в обміні речовин (входить до складу ферментів, що регулюють білковий, вуглеводний і жировий обмін) і позитивно впливає на ріст і будову волосся, нігтів, структуру шкіри;
– включений у формулу цинк посилює ефект дії гіалуронової кислоти, а також є сильним імуностимулятором;
– робить шкіру більш еластичною та зволоженою;
– високий вміст (150 мг) гіалуронової кислоти в кожній капсулі;
– покращує рухливість та стан суглобів;
– вегетаріанські капсули, що легко приймаються;
– зручний прийом – всього 1 капсула в день;
– комплекс розрахований на 3 місяці щоденного прийому (90 капсул у банку).

Окрім того, для досягнення швидкого і максимального результату, гіалуроновий комплекс ідеально поєднувати з гідролізованим коллагеном MST® Collagen Beauty Колаген, який застосовується як додаткове джерело гіалуронової кислоти, амінокислот – лізину та проліну, вітамінів С, В7, D, цинку, селену та служить будівельним матеріалом для клітин епідермісу, суглобів та зв’язок.

×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ