+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
0

Peptides Collagen FORTIGEL® у складі MST® Collagen for Joints – зберігає фізичну активність і рухливість людей.

MST® Collagen for Joints FORTIGEL OptiMSM Рідкий колаген для суглобів

Сьогодні кожна четверта людина страждає від проблем із суглобами, і це число постійно зростає. Основна причина – знос суглобового хряща, спричинений віком, надмірними фізичними навантаженнями і напругою суглобів. Ми пропонуємо вирішення цієї проблеми:

Компанія GELITA розробила інноваційний інгредієнт для регенерації суглобового хряща – FORTIGEL®. Колагеновий білок становить близько 70% маси хряща. Доведено, що оптимізовані специфічні пептиди колагену, які входять до складу FORTIGEL®, активізують ріст нового хряща, стимулюючи клітини, що допомагає полегшити дискомфорт і зняти біль у суглобах, надаючи їм гладкість і рухливість. Допомагаючи людям бути фізично активними та рухливими, FORTIGEL® може поліпшити якість життя. Коллаген FORTIGEL® входить у склад MST® Collagen for Joints FORTIGEL OptiMSM Рідкий колаген для суглобів

 

FORTIGEL® сприяє зростанню хрящової тканини

Ефективність Фортігель® була науково доведена в ході численних досліджень. Згідно з опублікованими дослідженнями, пероральний прийом біоактивних пептидів колагену всмоктується в кишечнику і накопичується в хрящовій тканині. Прийом цього колагену всередину стимулює значуще збільшення метаболізму хрящової тканини.

*Зміни в суглобовому хрящі через 3 місяці (зрізи тканин*)

Дослідження, проведене в Пенсільванському університеті, підтверджує поліпшення рухливості при використанні колагену FORTIGEL®.

В Університеті штату Пенсільванія (США, 2008 р.) було набрано 147 спортсменів, усі з яких скаржилися на біль у суглобах, пов’язаний із фізичним навантаженням. Спортсмени (середній вік 20,1 року) були розподілені на дві групи, одна з яких отримувала FORTIGEL® як дієтичну добавку, а контрольна група протягом 24 тижнів приймала плацебо. Тяжкість симптомів оцінювали як лікар, так і самі учасники дослідження за допомогою візуальної аналогової шкали.

Цікаво, що, оскільки це було рандомізоване, плацебо-контрольоване, подвійне сліпе дослідження, було цікаво спостерігати статистично значущу різницю в сприйнятті болю між лікувальною та контрольною групами.
Що стосується альтернативних методів лікування, таких як гідротерапія, масаж, лікування холодом або теплом, то тут також спостерігалася помітна різниця між лікувальною та контрольною групами на користь групи FORTIGEL®. Це перше дослідження, яке продемонструвало полегшення болю в суглобах у здорових спортсменів, які приймали FORTIGEL®.
Таким чином, дослідження підтверджує, що вживання FORTIGEL® призводить до збільшення рухливості у здорових людей.

 

МакАліндон доводить довгостроковий ефект FORTIGEL®

FORTIGEL® викликає регенерацію хрящової тканини людини

В останньому дослідженні, опублікованому в березні 2011 р. МакАліндоном і його колегами, вивчався довгостроковий вплив лікування препаратом FORTIGEL® на склад гіалінового хряща у людей з раннім початком остеоартрозу колінного суглоба. Проспективне, рандомізоване, подвійне сліпе, плацебо-контрольоване пілотне дослідження проводилося спільно з Гарвардським університетом у Медичному центрі Тафтса.

Для того щоб зробити видимими структурні зміни в хрящовій тканині учасників дослідження, в ньому використовувалася спеціальна процедура МРТ (dGEMRIC). Загалом 30 пацієнтів були рандомно розділені на дві групи, одна з яких отримувала 10 г FORTIGEL® на день протягом 48 тижнів, а контрольна група – плацебо. Кожному пацієнту було проведено три МРТ-сканування коленного суглоба: вихідне, через 24 тижні та остаточне через 48 тижнів.

Аналіз результатів сканування хряща показав статистично значуще збільшення щільності протеогліканів у середній і латеральній ділянках гомілки у пацієнтів, які приймали FORTIGEL®, порівняно з групою плацебо. Згідно з отриманими результатами, пероральний прийом FORTIGEL® чинить прямий вплив на хрящову тканину людини. Це підтверджує дані попередніх досліджень і наочно показує, що деякі пептиди колагену, які приймають перорально, здатні впливати на швидкість метаболізму в хрящовій тканині. За результатами додаткових клінічних досліджень можна припустити, що спостережуваний ефект не обмежується патофізіологічними станами.
Стимуляція утворення кісткового матриксу

 

Університет Фрайбурга підтвердив поліпшення рухливості у молодих дорослих

Моноцентричне, плацебо-контрольоване, рандомізоване, подвійне сліпе обсерваційне дослідження на 160 випробовуваних в Інституті спорту і спортивних наук Фрайбурзького університету було спрямоване на вивчення впливу перорального приймання біоактивних пептидів колагену (BCP®) на молодих людей, які страждають від діагностованого болю в колінному суглобі, пов’язаного з активністю. Під час дослідження протягом 12 тижнів щодня приймали добову дозу 5 г препарату FORTIGEL® або плацебо. Через 3, 6 і 12 тижнів зміни болю, скутості та фізичної функції в групі ФОРТИГЕЛЬ® оцінювали за допомогою індексу WOMAC (Western Ontario and McMaster Universities Index)4.

Результати дослідження наочно демонструють ефективність щоденного прийому 5 г ФОРТІГЕЛЬ® при лікуванні гоно- та коксартритів. Уже через 3 тижні перорального прийому препарату спостерігалося статистично значуще поліпшення болю, скутості та фізіологічних функцій. Крім того, позитивний ефект FORTIGEL® зберігався і був ще більш вираженим через 6 і 12 тижнів лікування.
Водночас значно зменшилася кількість вторинних процедур, таких як масаж і фізіотерапія. Збільшення рухливості супроводжувалося статистично значущим зниженням скутості та значним зменшенням болю. Більш ніж у 40% випробовуваних спостерігалося повне зменшення болю, а у 70% – позитивний ефект від лікування. Таким чином, FORTIGEL® є ефективним методом лікування пацієнтів із захворюваннями колінного та кульшового (тазостегнового) суглобів.

Пептиди колагену FORTIGEL® підтримує якість життя

FORTIGEL® у складі MST® Collagen for Joints OptiMSM®. Рідкий колаген для суглобів Представлені дані свідчать про те, що пероральне приймання FORTIGEL® позитивно впливає на хрящову тканину. Отже, прийом пептидів FORTIGEL® може сприяти підтримці здоров’я суглобів і, можливо, збереженню рухливості та якості життя.

Технологічні властивості

FORTIGEL® – це натуральний білок без запаху і смаку, який може бути легко інтегрований у багато сфер застосування. Завдяки відмінній розчинності він дає змогу отримувати прозорі розчини та не вступає у взаємодію з іншими інгредієнтами.

Втілюйте в життя інноваційні ідеї!

FORTIGEL® може використовуватися для збагачення широкого спектра продуктів харчування, включаючи молочні продукти, функціональні

MST® Collagen for Joints FORTIGEL OptiMSM Рідкий колаген для суглобів Ананас 20 порцій 500 мл

продукти, дієтичні добавки та напої.

FORTIGEL® це продукт:

  • легкозасвоюваний
  • що не містить алергенів
  • з науково-обґрунтованою ефективністю
  • без додавання Е-добавок

 

Враховуючи вище сказане компанія MST nutrition розробила колаген з формулою FORTIGEL® MST® Collagen for Joints FORTIGEL OptiMSM Рідкий колаген для суглобів  – це ефективний концентрований комплекс у біодоступній рідкій формі для здоров’я суглобів та хрящів, поєднує у своєму складі гідролізований колаген, глюкозамін сульфат, хондроїтин сульфат, OptiMSM, гіалуронову кислоту, антиоксидант. Ми постійно отримуємо відгуки про цей продукт
Є у фасуваннях 1000 мл – 40 порцій та 500 мл – 20 порцій.

MST® Collagen for Joints FORTIGEL OptiMSM Рідкий колаген для суглобів сприяє:

MST® Collagen for Joints FORTIGEL OptiMSM Рідкий колаген для суглобів Ананас 40 порцій 1000 мл

• природньому оновленню хрящової тканини;
• поліпшенню рухливості суглобів;
• підвищенню еластичності та міцності судин;
• покращенню загального стану організму в цілому;
• підвищенню міцності кісткової тканини, хрящів та зв’язок;
• виробленню свого власного колагену;
• зниженню ризику переломів;
• збільшенню кісткової маси;
• прискоренню регенерації кісткової тканини у разі травми;
• збагаченню організму необхідними амінокислотами;
• поліпшенню стану суглобів та зв’язок, шкіри.

Склад цього колагену посилено гіалуроновою кислотою – основним компонентом синовіальної рідини, що сприяє рухливості суглобів і стимулює виробництво колагену та еластину.
Глюкозамін сульфат і хондроїтин сульфат у складі комплексу сприяють природному оновленню хрящової тканини суглобів і хребта.

×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ