+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
0

MST® FISH COLLAGEN PEPTIDES VERISOL+BIOTIN – ПОМІЧНИК У ВИРІШЕННІ ВІКОВИХ ПРОБЛЕМ!

З віком все частіше сучасна жінка задається питанням ❓ як завадити втраті еластичності і пружності шкіри, виникненню зморшок і целюліту, ламкості нігтів і випадінню волосся.
‼️Є рішення – 🐟MST® Fish Collagen Peptides Verisol® + Biotin – рідкий збалансований комплекс направленої дії, в якому містяться лише біодоступні низькомолекулярні пептиди 🐟рибного 🧪колагену і вітамін краси – біотин.
Підсилюють склад комплексу вітаміни С та В2, цинк і мідь, які допоможуть ефективно заповнити відсутні елементи для вашої шкіри, волосся і нігтів.
Максимально можливу ефективність забезпечить петидирований колаген Verisol® у складі продукту, який робить шкіру гладкою, підвищує її захисні властивості і уповільнює появу зморшок, є хорошим антивіковим💃 засобом. Науково доведено, що колаген здатний зменшити целюліт і розтяжки.
При регулярному прийомі питного колагену MST® Fish Collagen Peptides Verisol® + Biotin прискорюється зростання нігтів і волосся. Волосся стає більш блискучим💫 і міцним💪, нігті – більш стійкими до розшарування і мікротріщин.
MST® Fish Collagen Peptides Verisol® + Biotin має два смаки: 🍒вишня та 🍓полуниця-🥝ківі, а також два зручних фасування: 500 мл (20 порцій) та 1000 мл (40 порцій).
Замовити надійного помічника у вирішенні вікових проблем – MST® Fish Collagen Peptides Verisol® + Biotin можна вже зараз на👉 mstnutrition.ua

×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ