+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0

Для чого потрібен компонент МСМ і як він може допомогти вашим суглобам?

Метилсульфонілметан (МСМ) — це сірковмісна сполука, яка міститься в рослинах, організмі тварин і людей. ЇЇ також можна отримати в лабораторії, як харчову добавку, що дозволяє часто використовувати її в медицині.

МСМ часто використовується для  полегшення болю у суглобах, зменшення їх запалення та підвищення загального імунітету. Крім того, дослідження підтверджують його ефективне використання для лікування ряду захворювань, від артриту до розацеа.

 

 

      5 науково підтверджених переваг МСМ для здоров’я:

 1. Допомагає зменшити біль у суглобах, що може покращити якість вашого життя.

Одним з найпопулярніших застосувань МСМ є зменшення болю в суглобах або м’язах. Було доведено, що він є дуже корисний людям з дегенерацією суглобів – поширеною причиною болю в колінах, спині, руках і стегнах. Дегенерація суглобів може негативно вплинути на якість вашого життя, обмежуючи ваші фізичні дії та рухливість.

Одне з досліджень за участю людей, яких довгий час турбував біль у попереку показало, що прийом добавок, які містять МСМ, значно зменшує скутість попереку та біль при русі, а також  підвищує якість життя.
Одним з варіантів може бути продукт від німецького виробника  MST® Glucosamine Chondroitin MSM + Hyaluronic Acid – комплексна добавка для суглобів у складі якої є мсм,  тому що:

• захищає суглоби від пошкоджень, забезпечуючи їхню міцну структуру завдяки наявності у складі глюкозаміну;
• має протизапальну дію на сполучні тканини та допоможе регенерації хрящової тканини, т.я. у складі присутній хондроїтин;
• допоможе вивести із суглобів шкідливі речовини та сприяєтиме засвоєнню мінералів;
• хондроїтин-сульфат та глюкозамін поєднуються з біодоступною формою сірки МСМ, яка значно посилює їх дію;
• всі інгредієнти добавки мають точно розраховану кількість та співвідношення, що дозволяє їм найбільш ефективно взаємодіяти, посилюючи дію один одного, та мінімізувати ймовірність побічних ефектів.
• склад посилений гіалуроновою кислотою та л проліном.

 1. Має протизапальну та антиоксидантну дію

Протизапальні властивості МСМ добре задокументовані науковими дослідженнями. Вважається, що МСМ пригнічує NF-KB, білковий комплекс, який бере участь у запальних реакціях у вашому організмі Крім того, МСМ може підвищити рівень глутатіону, потужного антиоксиданту, що виробляється вашим тілом.

 1. Прискорює відновлення після тренування, зменшуючи пошкодження м’язів

Під час виснажливих фізичних навантажень відбувається пошкодження м’язів і посилюється окислювальний стрес. Це призводить до того, що спортсмени відчувають біль у м’язах, що може перешкоджати спортивним результатам і тренуванням. МСМ може природним чином прискорити відновлення м’язів після інтенсивних вправ, зменшуючи запалення та окислювальний стрес.

Однією з перевірених біодобавок для суглобів є MST® Flex PRO Для суглобів і зв’язок з колагеном, адже:
• має хондропротекторну, знеболювальну та протизапальну дію;
• містить високі концентрації поживних речовин;
• гідролізований колаген, представлений в одній порції дози 10000 мг, є основним структурним білком в організмі. Він забезпечує міцність сполучної тканини та її гнучкість;
• глюкозамін у складі потрібен для нормальної структури зв’язок і хрящів, його застосування при травмах допомагає зменшити болючі відчуття;
• активізує вироблення синовіальної рідини і допомагає відновити сухожилля за її ушкодженні, т.к. до складу включено хондроїтин;
• допомагає зменшити запалення при пошкодженнях суглобів та сухожилля за рахунок додавання до складу МСМ (природне джерело біологічно доступної для організму сірки);
• бромелайн та екстракт чорного перцю позитивно позначаються на травленні та сприяють засвоєнню інших компонентів;
• куркумін у складі покращує склад крові, зменшує її в’язкість, знижує набряклість та запалення в ділянці суглобів;
• гіалуронова кислота є одним з компонентів суглобової рідини та відіграє роль мастильного матеріалу в суглобах;
• мінерали (селен, кальцій та цинк) у складі беруть участь в утворенні сполучної тканини та підтримують здоров’я кісток;
вітаміни С, Д3, А та Е – потужні антиоксиданти, забезпечують синтез колагену та підтримку імунної системи, а також корисні для шкіри та суглобів.

 1. Допомагає полегшити симптоми артриту, зменшуючи біль і скутість

Артрит — це поширене запальне захворювання, яке викликає біль, скутість і зменшення діапазону рухів у суглобах. Оскільки МСМ має потужні протизапальні властивості, його часто використовують як природну альтернативу лікам для полегшення симптомів, пов’язаних з артритом.  Дослідження за участю 49 людей з остеоартритом колінного суглоба показало, що прийом 3,4 грама МСМ в день протягом 12 тижнів зменшує біль і скутість і покращує фізичну функцію в порівнянні з плацебо.

Спеціально для здоров’я суглобів та зв’язок, в т.ч. лікування та профілактики артриту компанія СМТ спеціально розробила Collagen for Joints FORTIGEL OptiMSM Рідкий колаген для суглобів, який рекомендується для:

 • профілактики захворювань сполучної тканини, суглобів та зв’язок;
  • прискорення регенерації хрящової тканини;
  • ефективного доповнення у комплексі заходів щодо лікування хвороб опорно-рухового апарату;
  • зниження наслідків від підняття тяжкості під час тренінгу;
  • полегшення запальних процесів та підтримання суглобів у здоровому стані.
 1. Може покращити здоров’я шкіри, зміцнюючи кератин

Кератин – це білок, який діє як основний структурний компонент у вашому волоссі, шкірі та нігтях. Він містить високий рівень сірковмісної амінокислоти цистеїну. Саме тому вигоріле волосся видає характерний сірчистий запах. МСМ може бути корисним для здоров’я шкіри, діючи як донор сірки для кератину. Це, в свою чергу, може допомогти зміцнити цей важливий білок. МСМ також допомагає зменшити запалення, яке може пошкодити клітини шкіри та викликати ознаки передчасного старіння, такі як зморшки, а ще зменшити симптоми захворювань шкіри, таких як розацеа, які можуть викликати почервоніння, подразнення та запалення шкіри. Серед інших не менш корисних компонентів MSM також присутній в MST Collagen Beauty Колаген, що в свою чергу:

 • покращує стан шкіри (колір, структура, еластичність та зволоження), розгладжує дрібні зморшки, підвищує гладкість шкіри, зменшує целюліт;
 • впливає на якість волосся, нігтів;
 • сприяє покращенню функціонального стану опорно-рухової системи;
 • ефективний у комплексній терапії при дегенеративно-дистрофічних захворюваннях;
 • покращує рухливість та функції уражених суглобів;
 • ефективний у комплексній терапії травматичних уражень опорно-рухового апарату

Підсумовуючи, можна сказати, що МСМ – популярна добавка з широким спектром застосування. Вона може бути корисною для зменшення болю в суглобах, зменшення запалення, покращення здоров’я шкіри, зменшення симптомів алергії та прискорення відновлення після тренування. Крім того, багаточисленні дослідження свідчать про те, що МСМ може зміцнити імунну систему, а також являється безпечним і не має побочних ефектів.
Серед перевірених вітамінних комплексів для суглобів, які містять в своєму складі  Метилсульфонілметан (МСМ) варто відзначити:

 1. MST® Glucosamine Chondroitin MSM + Hyaluronic Acid🧬Глюкозамін Хондроїтин МСМ
 2. MST® Flex PRO Для суглобів і зв’язок з колагеном
 3. MST® Collagen for Joints FORTIGEL OptiMSM Рідкий колаген для суглобів
 4. MST® Collagen Beauty Колаген
×
×

  СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ