+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0

ASHWAGANDHA KSM-66® – ТОПОВИЙ ПРОДУКТ ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ СТРЕСУ ТА ПОКРАЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ

Ашваганда ( Witania somnifera Dunal ) є флагманською травою Аюрведи – стародавньої системи традиційної медицини, що походить з Південної Азії та нині практикується і в інших районах світу як альтернативна медицина. Назва Аюрведа походить від слів āyu — «життя» і veda — «знання» санскритом. Ашваганда була відома протягом століть, але лише зараз її популярність зазнає значного зростання у всьому світі через сплеск недавніх досліджень у фармакології та медицині.

Ашваганда сприяє балансу в організмі. Це адаптогенна рослина, яка допомагає організму успішно адаптуватися до стресових умов.

Ашваганда — одна з небагатьох трав, яка має значний вплив як на психологічні, так і на фізіологічні аспекти функціонування людини.

І в незалежних клінічних випробуваннях, і в ході тисячоліть традиційного використання корінь є частиною рослини, яка переважно використовується у медицині, а не надземні частини, як листя. Застосування коренів має набагато кращу наукову основу з точки зору клінічних даних людини та періоду спостереження, ніж використання листя.

В лінійці продуктів компанії MST Nutrition з’явилася новинка –  продукт MST® Ashwagandha KSM-66®. Ми вже знаємо, що то за диво-рослина ашваганда, а що означає KSM-66®?

KSM-66® — це екстракт ашваганди Ixoreal, створений за допомогою процесу, на розробку та вдосконалення якого пішло 14 років досліджень і розробок.

KSM-66 є найкращим екстрактом ашваганди на світовому ринку в тому сенсі, що це екстракт «повного спектру» найвищої концентрації доступний сьогодні, який виробляють за допомогою унікального запатентованого процесу екстракції, заснованого на принципах «зеленої хімії», без використання спирту чи будь-якого іншого хімічного розчинника.
Екстракт «повного спектру» — це екстракт, який підтримує баланс різних компонентів, як у вихідній траві, без надмірної кількості жодного компонента.

Вважається, що ефективність трави ашваганда пояснюється складною сумішшю активних компонентів. Всі компоненти повинні бути присутніми в їх природних пропорціях, тому важливо, щоб екстракт був повного спектру. Однак виробництво висококонцентрованого екстракту повного спектру є технологічно дуже складним. Лише Ixoreal зумів створити процес, який долає ці виклики, і це також лише після багатьох років досліджень і розробок. Наукова група Ixoreal прагнула представити світові справжню квінтесенцію ашваганди з усіма її перевагами. Переконавшись, що есенцію кореня ашваганди можна добути, не втрачаючи її ефективності, наукова група присвятила себе вивченню нюансів хімії рослин і зробила те, чого ніхто не міг досягти до того часу. Завдяки обробці «Зеленої хімії» вони змогли цілісно витягнути всю есенцію кореня, зберігаючи її природну цілющу силу. Це виявилося надзвичайно успішним.

Група Ashwagandha Experience KSM-66 Ashwagandha досліджує, як професійні спортсмени та шанувальники здорового способу життя дня шукають продукти спортивного харчування з натуральними інгредієнтами. Все частіше профі атлети і любителі спорту зупиняють свій вибір на ашваганді, адже  вона сприяє:

  • підвищенню рівня кисню для збільшення витривалості;
  • відновленню сили м’язів;
  • підвищенню розумову активності і стійкості до стресу.

Ашваганда KSM-66  – це вибір спортсмена для природного підвищення рівня тестостерону, для досконалості без допінгу.

KSM-66 Ashwagandha є золотим стандартом популярного і корисного продукту.


У 24 подвійних сліпих рандомізованих плацебо-контрольованих клінічних дослідженнях KSM-66 Ashwagandha було
клінічно доведено переваги продукту:

  • сприяє зменшенню стресу і пов’язану зі стресом тягу до їжі та покращую якість сну;
  • покращує пам’ять
  • підвищує витривалість, силу та імунну функцію;
  • поліпшує статеву функцію як у чоловіків, так і у жінок;
  • підвищує рівень тестостерону у чоловіків.

Замовити «золотий стандарт» ашваганди – Ашваганда KSM-66   можно вже зараз на MSTNUTRITION.UA:

MST® Ashwagandha KSM-66® 60

MST® Ashwagandha KSM-66® 120 caps

×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ