+38 050 933 51 60
+38 093 369 29 10
UA RU EN
0

БІОАКТИВНІ ПЕПТИДИ КОЛАГЕНУ СТИМУЛЮЮТЬ МЕТАБОЛІЗМ ВЛАСНОГО КОЛАГЕНУ В ОРГАНІЗМІ

Колаген є важливою складовою людського організму. Близько 30% білка нашого тіла становить колаген, який необхідний для гнучких суглобів, міцних кісток, здорових м’язів, міцних зв’язок і сухожиль, гладкої шкіри, блискучого волосся та здорових нігтів.

Це один із основних структурних білків сполучної тканини, а також у великій кількості міститься в кровоносних судинах, міжхребцевих дисках, гематоенцефалічному бар’єрі, рогівці, дентині та кишковій стінці – життєво важливому компоненті всього нашого організму.

Біоактивні колагенові пептиди – це суміш різних спеціальних пептидів, оптимізованих для їх конкретних фізіологічних функцій. Пептиди отримують у процесі виробництва колагену, який суворо контролюється, що визначається умовами гідролізу.

Біоактивні колагенові пептиди Verisol® відрізняються за своєю фізіологічною функцією і оптимізовані для максимальної стимуляції типів клітин людини, які беруть участь у біосинтезі колагену.

Вплив колагенових пептидів на посилення синтезу позаклітинного матриксу базується на двох механізмах:

постачання типових амінокислот колагену як цінних будівельних блоків;

стимуляція клітинного синтезу.

Запатентована формула колагенових пептидів Verisol®  використовується при виготовленні продуктів для здоров’я та краси MST NUTRITION:

MST® Collagen Peptides + Biotin Verisol® – питний  колаген на основі перевірених часом колагенових пептидів Verisol®, доповнений вітаміном C, вітаміном B2, ніацином, біотином, мікроелементами (цинк, мідь) для підтримки необхідного запасу колагену в організмі. Цей комплекс спрямований на зміцнення волосся, покращення стану шкіри та нігтів.

MST® Collagen Beauty Verisol® + OptiMSM – гідролізований колаген, посилений гіалуроновою кислотою, амінокислотами та вітамінами.

MST® Fish Collagen Peptides Verisol® + Biotin –  рідкий збалансований комплекс направленої дії, в якому містяться лише біодоступні низькомолекулярні пептиди рибного колагену і біотин (вітамін краси), вітамін С, В2, цинк і мідь, які допоможуть ефективно заповнити відсутні елементи для вашої шкіри, волосся, нігтів і суглобів.

Всі названі продукти успішно допомагають вирішувати зсередини основні вікові проблеми, такі як втрата еластичності і пружності шкіри, зморшки і целюліт, ламкість нігтів і випадіння волосся, покращуючи живлення клітин.

 

×
×

    СПОВІСТИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ